Karaca paslanmaz olarak piyasaya farklı kullanım alanlarına sahip paslanmaz sac ürünleri sunmaktayız. Paslanmaz sac malzemeleri piyasa ve sanayi alanında oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olduğu için farklı sektörler tarafından da fazlaca tercih edilmektedir. Kullanım alanları olarak metal sanayi ve ağır sanayi başta gelmektedir. Bunların yanı sıra ev eşyalarında ve beyaz eşya sanayisinde de sıklıkla kullanılır. Günümüzde tercih ettiğimiz ve uzun ömürlü diye hitap edilen tüm eşya ve malzemelerde paslanmaz sac kullanılmaktadır. Bu sebeple paslanmaz sac kullanım alanı da oldukça fazladır.

Paslanmaz Sac ve Özellikleri

Paslanmaz sac malzemesinin çoğu ostenitik sınıf içerisinde yer almaktadır. Paslanmaz sacların tamamı üretime göre 304 kalitesi ve 304L kalitesinde, 309 ile 310 kalite standartlarında, ayrıca 304L, 316 ve 316L gibi farklı kalite standartlarında üretilmektedir. Bunların yanı sıra 316TI ve 310S ile 321 gibi farklı standartlar da yer almaktadır. Bu kalite standartlarının tamamı hem üretilen ürüne hem kullanım alanına hem de sac türüne göre değişmektedir.

Sac ürünleri Ostenitik sınıf içerisinde yer aldığı için kullanım alanı da oldukça geniştir. Özellikle, bu sınıfta yer alan ürünler mutfak eşyalarında ve sıcak su kazanlarında daha çok tercih edilmektedir. Bu sınıfın temel özelliği oldukça dayanıklı bir yapıya sahip olmalarıdır. Paslanmaz sac malzemelerinin pek çoğu ISO 9000 serisine sahip sertifika ile kalitelendirilmiştir. Bu kalite standartlarında ve sac türlerinin yüzeyleri genellikle mat, parlak ve taşlanmış şekildedir. Ayrıca, sac türlerinin çoğunda PVC kaplama, baklava desenli görünüm gibi alternatif özellikler de mevcuttur. Bu özelliklerin tamamı sac malzemenin kullanım yerine göre değişmektedir. Kullanım alanına ve kalite durumuna göre sac fiyatlarında da değişiklik görülür.

Paslanmaz Sac ve Özellikleri

Paslanmaz sac malzemelerinin sanayi başta olmak üzere pek çok alanda tercih edilme sebepleri arasında genellikle pek çok malzemeye göre dayanıklı olması yer almaktadır. Paslanmaz sac ürünleri öncelikle uzun ömürlü bir yapıya sahiptir. Ayrıca, dekoratif yüzeylerde rahatlıkla kullanılabilir ve estetik açıdan hoş bir kullanım sunar. Tüm bunların yanı sıra yapı gereği kir ve bakteri barındırmayan eşsiz bir yapıya sahiptir. Her türlü dış koşullara da kolaylıkla uyum sağlayabilirler. Bu açıdan dış çevrelerde ve zor hava koşullarında kolaylıkla kullanılır. Isıya ve soğuğa karşı dayanıklı bir yapıları vardır. Özellikle ısıya karşı dayanıklı yapısı sayesinde ağır metal sanayide de tercih edilir. Her yapıya kolaylıkla uyum sağlayabilirler. Ayrıca, geri dönüştürülme avantajları sayesinde de çevre dostu olarak kabul edilmektedir. Günümüzde farklı alanlarda tercih edilen paslanmaz sac ürünleri kolay işleme ve renk seçenekleri sayesinde de her alanda seçilip, kullanılabilirler.

Paslanmaz Sac Fiyatları

Paslanmaz sac ürünlerine ait fiyatlar genellikle ürün özelliklerine ve farklı kullanım alanlarına göre değişiklik göstermektedir. Fiyatlandırma konusunda firmamız farklı unsurları da göz önünde bulundurarak, fiyatı etkileyen hususlarla ilgili müşterilerine özel olarak bilgi sunmaktadır. Paslanmaz sac ürünlerine ait genel fiyat tablosunu hem müşteri temsilcilerimizden öğrenebilir hem de fiyat listemizi kontrol edebilirsiniz. İsterseniz fiyatlarla ve kullanılan malzeme ile ilgili firmamızdan teklif de alabilirsiniz. Fiyatlama konusunda ürünlerimiz genel olarak dolar cinsinden hesaplanmaktadır. Bu durumu da firmamız ile görüşerek, fiyatlandırma konusunda kur bilgilerine sahip olabilirsiniz. Paslanmaz sac ürünlerine ait fiyat tablosunda KDV ürünlere dahil edilmemiştir. Yine KDV’li fiyatları da firmamız ile görüşebilirsiniz.

Firmamız yalnızca fiyat konusunda değil aynı zamanda ürün ve kullanılan malzeme konusunda da müşterilerine her zaman destek olmaktadır. Soru ve fiyat bilgisi için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Bize Ulaşın