Karaca Paslanmaz > Ürünlerimiz > Paslanmaz Fittings

Yardıma mı ihtiyacınız var ?

Paslanmaz Lama kalite ve fiyat bilgisi için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçiniz.

İletişim

Paslanmaz Fittings

Paslanmaz Fittings elemanları normal fittingsler ,hijyenik fittingsler ve enstrümantasyon fittings olmak üzere 3 grupta imal edilmektedir. Normal fittingsler genelde petrokimya prosesleri vb. tesislerde kullanılmaktadır.

Paslanmaz Fittings Hakkında Genel Bilgiler

Bir şebeke ya da sistem içerisinde yer alan boruların birleştirilmesinde kullanılan tüm parçalar fittings olarak isimlendirilmektedir. Paslanmaz Fittings sözcüğünün Türkçe karşılığı boru bağlantı parçalarıdır. Paslanmaz borulardan hatlarda kullanılan bu ürünler hattın içindeki basınca ve büyüklüğüne göre değişmektedir. Küçük hatlar ile düşük basınca sahip hatlarda dişli fittingsleri görürken, büyük hatlarda ve yüksek basınca sahip yerlerde kaynaklı fittingsler kullanılmaktadır.

Paslanmaz Fittings Çeşitleri: Dişli ve Kaynaklı Fittingsler

Paslanmaz fittings çeşitlerinden olan dişli fittingsler küçük hatlarda ve düşük basınçlı yerlerde kullanılmakta olup, Başlıca boru bağlantı parçalarını şu şekilde sıralamak mümkündür;

 

 • Rekorlar (Union)
 • Dirsekler, deveboynu ( Elbow)
 • T ve Y parçalar
 • Redüksiyon
 • Kep-kör tapa
 • Nipel
 • Manşon
 • Çoklu dağıtıcılar
 • Vanalar
 • Kuruva
 • Kelepçeler
 • Flanşlar
 • Somunlar
 • Kamlok

Paslanmaz Fittings Fiyatları

Güncel Paslanmaz fittings fiyat listemiz için tıklayınız.

Paslanmaz Fittings Kullanım Alanları

Hijyenik ve enstrümantasyon fittingsler ise daha çok gıda ve sağlık tesislerinde kullanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için firmamıza müracaat edilebilinir.Fittings ürünlerimizin başlıcaları; Dirsek 45 ve 90 derece,Kuyruklu dirsek,Manşon,Kruva,Redüksiyon,Oransal nipel,Kör tapa,Konik rekor,Nipel,Flans olarak stoklarımızda daimi olarak mevcuttur. Paslanmaz fittings fiyatları için iletişim formumuzu kullanabilir veya mesai saatleri içerisinde bizleri arıyarak müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

Nasıl Fittings Satın alabilirim ?

Karaca Paslanmaz

Paslanmaz Lama

Her boy ve kalitede Paslanmaz Lama Çeşitleri, Teknik bilgiler. Paslanmaz Lama Fiyat Listesi

Read More

Paslanmaz Köşebent

Her boy ve kalitede Paslanmaz Köşebent Çeşitleri, Teknik bilgiler. Paslanmaz Köşebent Fiyat Listesi

Read More

Paslanmaz Çubuk

Her boy ve kalitede Paslanmaz Çubuk Çeşitleri, Teknik bilgiler. Paslanmaz Çubuklar Fiyat Listesi

Read More

Paslanmaz Fittings

Sürekli stok ve çeşitlilik imkanıyla Paslanmaz Fittings Ürünleri, Ürünlerin Teknik bilgileri ve Fiyat talebi

Read More

Paslanmaz Profil

Her boy ve kalitede, Kare ve Dikdörtgen Paslanmaz Profil Ürünleri, Teknik bilgileri. Paslanmaz Köşebent Fiyatları

Read More

Paslanmaz Boru

Her boy ve kalitede Dikişli ve Dikişsiz Paslanmaz Boru Çeşitleri, Teknik bilgiler. Paslanmaz Boru Fiyat Bilgisi

Read More

Paslanmaz Tel

Her boy ve kalite Paslanmaz teller, Paslanmaz tel teknik bilgileri. Paslanmaz Kangal tel fiyatı

Read More

Paslanmaz Sac


Her boy ve kalitede Paslanmaz Sac Çeşitleri, Teknik bilgiler. Sac Fiyatları

Read More

Paslanmaz Yassı Mamüller

Her boy ve kalite Paslanmaz Paslanmaz Yassı Mamüller, Rulo Teknik bilgileri

Read More
Paslanmaz Fittings
4.3 (85.22%) 46 Puan[lar]

Biri düşündü “Paslanmaz Fittings

 1. Yıldırım sögüt Cevap

  fittings borularının basınç konusunda ne kadar basınca dayanma güçleri vardır. Bu konuda merak ettiğimiz sorularımızın cevapları mail adresimiz üzerinden bizlere ulaştırarak bu konuda bilgi verme şansınız var mıdır? Özellikle yeni açıklacak olan fabrikamızda bazı borulardan geçecek olan basınçların çok yüksek olmasından dolayı paslanmaz fittings modellerinin ne kadar basınç kapasitesine dayanma gücü olduğunun cevaplarını bekliyoruz. Aynı zamanda ne tür paslanmaz fittings modelleri elinizde bulunmaktadır. Seri üretim aşaması ne kadar sürmektedir?

  • Karaca Paslanmaz Cevap

   İletişime geçtiğiniz için teşekkür ediyoruz efendim mail adresinize güncel fiyat listesini iletmekten dolayı büyük memnuniyet duyarız.

 2. Merdin Cenk Cevap

  Fittings ürünleri hakkında sizlerden bilgi almak istiyorum. Son zamanlarda birkaç firmadan bu tarz ürünler temin ettik ama istediğimiz kalitede çıkmadı sizlerin ürünlerinin kalitesi ve fiyatlandırma politikası hakkında detaylı bilgi almak istiyoruz. Özellikle mail adresimiz üzerinden bizlere bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim,iyi çalışmalar

 3. Ali Hasan Yıldız Cevap

  Açı olarak 45 lik ve 90 derecelik açıklarda bulunan fittings modellerinizin bulunduğunu belirtmişssiniz, ancak bu konuda sitemizde bulunan detaylar arasında fiyatlandırma konusunda henüz net bir bilgi vermemişsiniz. İletişim numaralarınızdan iletişime geçtik ve bu konuda bizlere yapılan geri dönüşlerde mail geleceği söylendi. En kısa süre içerisinde bizlere fiyatlandırma ve özel üretim modellerinin ebatları hakkında bilgi verme şansınız varsa seviniriz. İyi çalışmalar…

 4. Merdin Cebesoy Cevap

  Fittings ürünleri hakkında sizlerden bilgi almak istiyorum. Son zamanlarda birkaç firmadan bu tarz ürünler temin ettik ama istediğimiz kalitede çıkmadı sizlerin ürünlerinin kalitesi ve fiyatlandırma politikası hakkında detaylı bilgi almak istiyoruz. Özellikle mail adresimiz üzerinden bizlere bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim,iyi çalışmalar

 5. Okan İhsan Cevap

  Yeni açacağımız gıda fabrikamızda kullanılmak üzere çok sayıda paslanmaz fittings gerekmektedir. Ancak bir kaç firma ile yaptığımız görüşmelerde bizlere bu konuda sunulan ürünlerin kalitesinden pekte memnun kalmadık. Bu yüzden paslanmaz fittings modellerinizin kalitesi hakkında detaylı bilgilendirme mesajı atma şansınız var mıdır? Alacağımız ürünlerin ebatlarının elinizde bulunan ölçülerini de yazarsanız bizlere bu konuda seviniriz. Kısa süre içerisinde iletişime geçmenizi mailimizi bekliyoruz.

  • Karaca Paslanmaz Cevap

   Öncelikle iletişime geçip bizi tercih ettiğiniz için çok teşekkür ediyoruz efendim.Tarafınıza ihtiyaçlarınız doğrultusunda bilgi vermekten dolayı memnuniyet duyarız dilersenizde telefon adreslerimizden gerek bizi arayarak gerekse telefonunuzu bırakarak biz sizinle iletişime memnuniyetle geçeriz efendim.

 6. Tufan Topcu Cevap

  Merhabalar paslanmaz fittings ihtiyacımız doğdu dolayısıyla internet sitesinde araştırma yaparken sizin sitenize rastladım bu konuyla alakalı detaylı bilgi almak istiyorum fiyatlar ve yapacağınız gün ve süre konusunda sizden detaylı bilgi almak istiyorum tarafıma bununla ilgili dönüş yapmanızı rica ediyorum görüldüğü kadarıyla gerçekten başarılı hizmetler veren bir firmasınız müşteri memnuniyetini ön planda tutuyorsunuz o yüzden sizinle çalışmayı tercih etmek istiyoruz.

 7. Recep Tanrıverdi Cevap

  Güncel fittings fiyat listesini mail olarak iletmeniz mümkün müdür ?

  • Karaca Paslanmaz Cevap

   İletişime geçtiğiniz için öncelikle teşekkür ediyoruz efendim , mail adresinizi tarafımıza ilettiiğiniz taktirde ihtiyacınız doğrultusunda ki ürünlerin fiyat listesini iletmekten memnuniyet duyarız.

 8. hakan Cevap

  Siz gerçekten harika bir firmasınız sipariş verdiğim ürünler beklediğimden daha kısa sürede elime ulaştı ve ürünlerin kalitesi ve fiyatta olan uygunluk gerçekten beni birkez daha doğru bir tercih yaptığımı göstermiş oldu. beni mahçup etmediğiniz için ortağıma karşı ne kadar teşekkür etsem azdır karacapaslanmaz her zaman ilk tercihim olacaktır bundan sonraki alımlar içinde.

 9. fatih Cevap

  Paslanmaz Fittings Fiyatları konusunda detaylı bilgi almak adına yorum yazıyorum iletişim adresinizden size ulaşacağım elbetteki lakin olasi bir ulaşamama sorununu yaşamamak için burayada elbetteki yorum bırkaıyorum ve foruma iletişim bilgilerimi dolduruyorum. Ebatlar konusunda ve fiyat konusunda bilgi aldıktan sonra sizinle çalışmak istiyorum tabi ki fiyatlar bizi aşmadığı sürece sizinle her zaman çalışacağımı bildirmek isterim.

 10. muratcan Cevap

  Merhabalar Paslanmaz Fittings konusunda bu ürün hakkında detaylı bilgi almam mümkün mü ismini vermiyeceğim daha önce bir firmadan siparişleri verdik lakin ürünler istediğimiz kalitede çıkmadı dolayısıyla ürünleri iade etmek zorunda kaldık sizinle bu konuda sorun yaşayacağımızı düşünmüyoruz çünkü kaliteniz ve referanslarınız oldukça iyi durumda gözüküyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Demiri anlamlı kılan çizgi; PASLANMAZ ÇELİK

ŞİMDİ ARA
error: Karaca Paslanmaz içerikleri izinsiz kopyalanamaz !
WhatsApp chat