Karaca Paslanmaz > Ürünlerimiz > Paslanmaz Köşebent

Yardıma mı ihtiyacınız var ?

Paslanmaz Lama kalite ve fiyat bilgisi için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçiniz.

İletişim

Köşebent Nasıl Satın alabilirim ?

Firmamız bilimum paslanmaz çelik ürünleri satışını tüm Türkiye genelinde 10 yılı aşkın bir süreden beri sürmektedir. Güncel fiyat bilgisi ve bilgi için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Paslanmaz Köşebent Çeşitleri

Esasında paslanmaz köşebent malzemesinin orijinali L şeklindedir. Ancak günümüzde farklı özelliklerde de üretilmesi mümkün olmaktadır. Paslanmaz köşebent malzemesi; AISI 304 ve 304L, 316 ve 316L kalite standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Korozyona karşı yüksek mukavemet sağlıyor olması, mekanik özellikleri bakımından süreklilik arz etmesi ve satıhtaki mükemmel uyumu paslanmaz köşebent malzemesinin tercih edilmesinde etkili olmaktadır. Paslanmaz köşebent üretim teknolojileri sürekli bir şekilde yenilenmektedir.

Üretim teknolojilerinin güncellenmesi sayesinde öncekilere nazaran çok daha kaliteli ve kullanışlı olarak köşebent malzemesi üretilmektedir. Bu durumda doğal olarak köşebent malzemesinin tercih edilmesinde ve kullanım alanının yaygınlaşmasında etkili olmaktadır.

Esasında paslanmaz köşebent malzemesinin orijinali L şeklindedir. Ancak günümüzde farklı özelliklerde de üretilmesi mümkün olmaktadır. Paslanmaz köşebent malzemesi; AISI 304 ve 304L, 316 ve 316L kalite standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Ayrıca ürünlerin genişliği 20 x 200 mm ile 100 x 100 mm arasında değişkenlik göstermektedir. Bu ürünlerin üretim boyutları 6 metredir. Ayrıca yüzeyleri ise; 2B mat olmaktadır. Orijinal L köşebent olarak üretilmiş olan bu ürünlerin genel olarak her iki tarafı da birbirine eşittir. Ancak müşterilerin talepleri doğrultusunda bu ürünlerin istenilen ölçülerde hazırlanması mümkün olmaktadır. Paslanmaz köşebent malzemesi uluslar arası kalite sertifikasına sahip olarak üretilmek durumdadır.

Paslanmaz Köşebent Ebatları

Paslanmaz Köşebent ebatları oldukça farklılık gösterebilmektedir. Bu durumun ortaya çıkmasında ise; çeşitli sanayilerde bir çok farklı ebatlarda ihtiyaç duyulmasıdır. Bu bağlamda 6 metre boyunda olarak standart bir şekilde üretilmiş olan paslanmaz köşebentlerin, 20x20x3mm ve 100x100x10mm boyutları arasında da üretildiği bilinmektedir. Paslanmaz köşebent malzemesinin genel özelliklerini şu şekilde sıralamak mümkündür;

 • Ostenitik paslanmaz grubunu bağlı bu ürünler en yoğun kullanılan paslanmaz ürünlerdendir.
 • Köşebentlerde; %75 ostenitik çelik bulunmaktadır.
 • Temel bileşiminde % 18 krom ve %8 nikel bulunmaktadır.
 • Paslanmaz Köşebentler manyetik değildir ve mıknatıs tutmazlar.
 • Bu ürünlere sertleştirme ve ısıl işlem uygulanamaz.
 • Paslanmaz Çelik Köşebent çok yüksek ısılara mukavemet gösteren ürünlerdir.
 • Paslanmaz köşebentler kaynak edilebilme özelliğine sahiptir.
 • Oldukça hijyenik olan bu ürünler, 850 dereceye kadar tufal oluşturmamaktadır.

Paslanmaz Köşebent Malzemesinin Kullanım Alanları ve Fiyatları

Paslanmaz köşebent malzemesine farklı fiyat aralıklarında ulaşmak mümkün olmaktadır. Bu noktada paslanmaz köşebent malzemesine uygun fiyatlı olarak ulaşmak için iyi bir fiyat araştırmasının yapılması gerekmektedir. Bu bağlamda internet üzerinden dahi bir fiyat araştırmasının yapılması beraberinde önemli kazanımları getirmektedir. Zira oldukça geniş bir yelpazeden oluşan kullanım alanı bulunmaktadır. Paslanmaz köşebent kullanım alanlarını şu şekilde sıralamak mümkün olmaktadır;

 • Gıda Sanayi
 • Gemi Sanayi
 • Kimya Sanayi
 • Mimari Yapılar
 • Mutfak Sektörü
 • Otomotiv Sektörü
 • Petrokimya

Görüldüğü üzere oldukça geniş bir kullanım alanı bulunan bu ürünleri uygun fiyatlı olarak temin etmek için bizimle iletişime geçin. Paslanmaz köşebent ürünlerimiz 20×20 ebattan başlamakta olup 150×150 boyuta kadar stoklarımızda daimi mevcuttur. Köşebentler ürünlerine ait teorik ağırlık ve ölçü tablosu aşağıda verilmiştir.

Bu ürünler özel üretilmekle beraber piyasada sacdan elde edilebilen ürünlerde mevcuttur. AISI 304 Kalite 2x2cm’den 10x10cm’e arası maksimum 6 M boylarında köşebent ürünleri her daim stoklu olarak mevcut bulunmaktadır. Köşebent çeşitlerimizin tamamı sertifikalıdır.

Paslanmaz Köşebent Teknik Tablo

Üretimdeki Paslanmaz Köşebent ve Teorik Ağırlıkları(Kg/Mt)
EBAT MM AĞIRLIK
20×20 3 0,880
25×25 3 1,120
30×30 3 1,330
30×30 4 1,780
35×35 4 2,100
40×40 4 2,420
50×50 5 3,770
60×60 6 5,420
65×65 7 6,830
65×65 9 8,620
70×70 7 7,380
80×80 8 9,660
80×80 10 11,900
100×100 10 15,100
120×120 11 19,900
150×150 14 31,600
Paslanmaz Köşebent
4.8 (95.24%) 84 Puan[lar]

Biri düşündü “Paslanmaz Köşebent

 1. karacapaslanmaz Mesaj yazar Cevap

  Bu alandan sadece ürün ve ürüne ait teknik bilgiler sunulmaktadır. Lütfen güncel paslanmaz fiyat listesi için temsilcilerimiz ile irtibata geçiniz.

 2. EmreYıldırım Cevap

  Standart Paslanmaz köşe bentler hakkında bizlerle iletişime geçme şansınız var mıdır? Özellikle alacağımız ürünlerin standart ölçüler dışında olduğunu belirtmek istiyoruz. Aynı zamanda fiyatlandırma konusunda bizlere bilgi verirseniz, daha önce paslanmaz lama malzemesinde olduğu gibi paslanmaz köşebent malzemesinden de çok miktarda almak istiyoruz.

  • karacapaslanmaz Mesaj yazar Cevap

   Bu alandan fiyat bilgisi veremiyoruz malesef… Lütfen satış temsilcilerimiz ile irtibata geçiniz.

 3. Semih Kaya Cevap

  Firmamıza lazım olan paslanmaz köşebentlerin şekilleri tam olarak L şeklinde olmamaktadır. Bu yüzden L şekli dışında köşebent yapma şansınız bulunuyor mu? Aynı zamanda firmamızın vereceği siparişler için paslanmaz olarak belirtilen ürünlerinizin garanti süreleri hakkında net bir bilgi sahibi olabilir miyiz? L şekli dışında yaptıracağımız köşebentler için fiyatlandırma konusunda da farklı bir ücretle mi, yoksa L şeklinde üretimini yaptığınız ürünler ile mi fiyatlandırma politikanız bulunmaktadır. Bu konuda bizlere net bir bilgi verme şansınız var mıdır?

  • Karaca Paslanmaz Cevap

   Öncelikle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ediyoruz efendim.İhtiyacınız doğrultusunda istediğiniz ürünü alabilmek ve fiyat konusunda detaylı bilgi almak adına satış temsilcimiz ile iletişime geçin lütfen dilerseniz telefon numaranızı bıraktığınız taktirde de biz iletişim sağlamaktan mutluluk duyarız.

 4. Serhat Ulu Cevap

  Mimari alanda faaliyet gösteren firmamıza geçtiğimiz ay içerisinde almış olduğumuz malzemelerden son derece memnun kaldık. Özellikle yakın zamanda yeni başlayacağımız projemiz için bizlere paslanmaz köşebent malzemesinden çok sayıda lazım. Bu konuda üretim aşamasında ne gibi bir yardımcı olursunuz ve alacağımız ürünlerin teslimatını bizlere ne zaman gerçekleştirirsiniz bilgi verirseniz çok seviniriz.

 5. Serdar Genç Cevap

  paslanmaz köşebent olarak sipariş vermek istiyoruz. Ancak sitenizde 6 metreye kadar üretim yaptığınızı belirtmişsiniz. Bizlerin ihtiyacı olan köşebentlerin ebatları farklılık göstermektedir. Bu konuda üretim aşamasında istediğimiz türden köşebent yapma şansınız var mıdır? Birde özel olarak üretim istediğimiz paslanmaz köşebentler için fiyatlandırma politikanız da farklı türden bir fiyat mı sunacaksınız? Bu konuda bizlere bilgi verirseniz sevinirim

 6. Murat Yıldız Cevap

  Köşebentler içerisinde kullandığınız ostentik oranı nedir? Aynı zamanda vereceğimiz siparişlerin teslimat süreleri hakkında sizlerden net bilgi almak için müşteri hizmetleri ile mi görüşme yapmamız gerekmektedir? paslanmaz olarak sunduğunuz bu ürünlerin garanti süresi hakkında net bir bilgiye nereden ulaşabiliriz. Daha önce bir firma üzerinden aldığımız paslanmaz köşebentler sorun yaşadığımız için bu soruların cevaplarını öğrenmek istiyoruz. Aynı zamanda firmanızın özel üretim paslanmaz köşebent yapma imkanı da bulunmakta mıdır?

 7. Ahmet Yıldırım Cevap

  Paslanmaz köşebent siparişi vermek istiyoruz. Otomotiv sektöründe boy gösteren firmamızdan kullanılmak üzere alacağımız köşebentlerin fiyatları hakkında müşteri danışmanlarınızı aradık ve bilgi aldık. Ancak sizlere şu konuda bilgi sormak istiyoruz. Sitenizde bulunan ebatlar dışında alacağımız köşebentlerin özel üretime girecek olmasından dolayı fiyatlandırma konusunda farklı bir tarife mi uygulanacak bu konuda bizlere bilgi verirseniz çok seviniriz. İyi çalışmalar.

  • karacapaslanmaz Mesaj yazar Cevap

   Bu alandan fiyat bilgisi veremiyoruz malesef… Lütfen satış temsilcilerimiz ile irtibata geçiniz.

 8. Ömer Kaplan Cevap

  Ankara’da faaliyet gösteren firmamıza paslanmaz köşebent konusunda ihtiyaçları bulunmaktadır. Son zamanlarda sizlerden almış olduğumuz ürünlerden çok memnun olduğumuzu belirtmek istiyoruz. Özellikle yeni vereceğimiz siparişlerimiz için teslimat süresi hakkında net bilgiyi nasıl alırız. Aynı zamanda daha önce aldığımız ürünler sizlerde hazır bulunan ebatlar arasında yer alıyordu. Ancak şimdi vereceğimiz siparişlerin boyutları sitenizde mevcut olarak bulunmamaktadır. Özel üretime girecek olan bu siparişleriniz için bizlere net bilgi verme şansınız var mıdır?

 9. Recep Dağlıoğlu Cevap

  Daha önce vermiş olduğum siparişlerin kısa sürede elime ulaşmasını sağlayan karaca paslanmaz firmasına buradan teşekkür etmek istiyorum. Özellikle de ürünlerin kalitesinde herhangi bir sorun yaşamadığımı ve bu yüzden de sizlerden ürün alacak olan müşterilerin gönül rahatlığı ile sipariş vermelerinde herhangi bir sakınca olmadığını belirtmek istiyorum. Bu konuda bizlere uygun fiyat garantisinin yanı sıra güler yüzlü hizmet anlayışınızı sunduğunuz için kocaman bir teşekkür etmek istiyorum. İyi çalışmalar bol kazançlar.

 10. Ahmet ASLAN Cevap

  Fiyatlandırma konusunda sitenizde tıklayınız demişşsiniz ama herhangi bir şekilde fiyatlandırma listenize ulaşamadık. Bu yüzden yorum kısmında belirttiğimiz mail adresimiz üzerinden bizlere fiyatlandırma konusunda bilgi verme şansınız varsa hemen mail adresimiz üzerinden ürünlerinizin fiyatlandırmasını atabilir misiniz? Hatta elinizde bir katalog bulunuyorsa mail adresimizden bütün ürünlerin fiyatlandırmasını atarsanız seviniriz. Kolay gelsin iyi çalışmalar

 11. Latif Aksu Cevap

  Fiyatlarınız ve göstermiş olduğunuz ilginiz gerçekten harikulade diyebilirim otomotiv sektöründe yer almaktayım bunun için ihtiyacım olan ürünü sipariş etmek durumunda kaldım. Gerek telefonda olan ilgileri gerekse siparişi teslim esnasında ki müşteri yaklaşımları beni kendilerine çeken bir başka durum oldu bunun için ayrıca size teşekkür etmek istiyorum ihtiyacımız olduğunda tekrar görüşmek dileği ile.

  • Karaca Paslanmaz Cevap

   Yorumunuz için çok teşekkür ediyoruz efendim hedeflediğimiz yolda ilerlemek için emin adımlarla ilerlemekteyiz memnun kaldıysanız ne mutlu bize.

 12. hakan Cevap

  Size ne kadar teşekkür etsek azdır daha önceden verilmiş siparişler eksiksiz ve sorunsuz şekilde kaliteli bir şekilde elimize ulaştı ne kadar memnun kaldığımızı size anlatmam mümkün değil dolayısıyla bu teşekkür yorumunu yapmayı size borç bilirim harikuladesiniz her zaman sizinle çalışacağımın garantisini vermek istiyorum kalite tesadüf değildir çünkü kalite karacapaslanmaz da bulunuyor 🙂

 13. hamit Cevap

  Standart köşe bentler konusunda bilgi almamız mümkün müdür mail adresimizi ve telefon numaramızı iletişim formuna doldurdum oradan iletişime geçebilirseniz çok memnun kalırım birde yüzyüze konuşmamız mümkün ise onuda detaylarla birlikte tarafıma iletmenizi isterim şimdiden teşekkür ederim herşey için biran önce beni arayıp iletişime geçmenizi beklemekteyim.

 14. ilker Cevap

  Karaca paslanmazdan köşebentleri aldık 30×30 ebatlarında hakikaten çok memnun kaldığımızı bildirmek isterim alanında lider karacapaslanmaz gerçekten işini büyük titizlik ve sağlıklı bir şekilde yapıyor müşteriye olan tavırları ve iletişim tarzları güler yüzlü olmaları ve uzman kadrosu bizi birkez daha doğru tercih yaptığımızı göstermiş olması ayrı ayrı mutlu etmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Demiri anlamlı kılan çizgi; PASLANMAZ ÇELİK

ŞİMDİ ARA
error: Karaca Paslanmaz içerikleri izinsiz kopyalanamaz !
WhatsApp chat