Karaca Paslanmaz > Ürünlerimiz > Paslanmaz Rulo

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?

Paslanmaz çelik ürün satışı ve teknik bilgi için bizler ile iletişime geçmekten çekinmeyin !

İletişim 

Paslanmaz Rulo

Paslanmaz rulo, yüksek alaşım barındıran ve çeliğin ağırlıklı olarak anti – korozyon özelliklerini barındıran bir üründür. Paslanmaz çelik ailesinin en temel özelliği ise içeriğinde ortalama %10,5 civarı krom bulundurmasından kaynaklıdır. Bu özellikle beraber aşındırıcı kimyasallara ve atmosferlere doğrudan karşı koyabilmektedir. 5 farklı kategoriye ayrılan bu ürün, aynı zamanda 60 farklı çeşit barındırmaktadır. Karbon çeliğinden ve alaşımlı çelikten daha pahalı olması, aynı zamanda global pazarlarda çok az kullanılmasına rağmen dünya genelinde önemli bir yere sahiptir.

Paslanmaz rulonun tarihine değinecek olursak 1913 yılında İngiliz Harry Brearly tarafından keşfedilir. Bir deney esnasında çeliğin içerisinde yer alan %12’lik krom oranı ve üzerine çıkartıldığı zaman korozyona karşı direncinin arttırıldığı gözlemlenmiştir. Paslanmaz rulolar, gelişimini ilk olarak 1. Dünya Savaşı esnasında tamamlamıştır. 1920’li yılların sonunda paslanmaz rulo ürünlerinin en kullanışlı türler olduğu kanıtlanmıştır. Günümüz piyasasında ise bu ürünler, içeriğinde minimum %10,5’lik krom barındırmasından kaynaklı çeliğin etrafında kendini yenileyebilen bir tabaka oluşturmaktadır. Bu da çeliğin paslanmasını önleyen önemli bir faktör olarak öne çıkmaktadır.

Ostenitik, Ferritik, Matenzitik, Duplex ve Çökeltme yöntemleriyle Paslanmaz Rulo Satışı

Paslanmaz rulolar Yassı mamüller olarakta anılmaktadır. hala günümüzde gelişimini devam ettiren ürünler arasında yer almaktadır ve 5 farklı gruba ayrılır;

 • Ostenitik Rulo (Yassı mamüller)
 • Ferritik Rulo (Yassı mamüller)
 • Matenzitik Rulo (Yassı mamüller)
 • Duplex Rulo (Yassı mamüller)
 • Çökeltme Rulo (Yassı mamüller)

Türkiye genelinde sıkça satan paslanmaz ürünleri, firmamız aracılığı ile kapınıza kadar ulaştırılıyor. Fiyatları hakkında detaylı bilgi için temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz. Günümüzde pek çok kişinin ortak tercihi konumunda yer alan ve sağlamlığı sebebiyle birçok alanda kolaylıkla tercih edilebilen bu ürünler, her geçen gün çıtasını maksimum seviyelere çekmeye devam ediyor. Var olan ürün çeşitleri ile beraber çok daha sağlam bir alan oluşturmak ve ürünün 1920’li yıllardan, 2017’li yıllara kadar uzanmasıyla 100 yıllık tarihi boyunca gelişimi sürdürülmüştür. Firmamız birinci sınıf malzeme kalitesiyle oluşturulan rulo ürünlerini anında tarafınıza sunuyor, bu sayede çok daha makul bir ürünle beraber çalışmalarınızı ileri vadelere taşımaya devam ediyor

Paslanmaz Rulo
4.8 (95%) 12 Puan[lar]

Biri düşündü “Paslanmaz Rulo

 1. Recep Demir Cevap

  İsmim Recep bu yorumu Antalya organize sanayi bölgesinden yazıyorum. Karaca Paslanmaz ile yıllardan bu güne çalışmaktayım. Firma personeli çok anlayışlı ve ürünleri gününde gönderiyorlar. En uygun fiyatları karacada bulabiliyorum.

  • Karaca Paslanmaz Cevap

   Çok teşekkür ediyoruz ilginiz ve alakanız için efendim sağolunuz varolunuz.

 2. İsmail Toğaç Cevap

  Yıllardır bu firma ile çalışıyorum hala daha çalışmaktayım. Sadece para kazanmak için değil aynı zamanda müşteri memnuniyetine önem veriyor bunu bizzat tecrübe ettim. Her konuda yardımcı oluyorlar. İlginiz için teşekkür ederim.

  • Karaca paslanmaz Cevap

   Efendim göstermiş olduğunuz ilgi bizi gerçekten memnun ediyor sizlerden böyle yorumları gördükçe doğru yolda olduğumuzun birer kanıtıdır amacımız herzaman müşterilerimizi memnun etmektir birincil hedefimiz memnuniyettir dolayısıyla sizlere daha iyi hizmetler verebilmek için uzman kadromuz her gün düzenli bir şekilde çalışmasına devam etmektedir yorumlarınız için tekrar tekrar teşekkür ederiz.

 3. Murat Türkmen Cevap

  Böyle güvenilir firmalarla çalıştığınız sürece benim gibi daha çok para kazanmaya ve büyümeye devam edeceksiniz. 3 buçuk yıldır karacapaslanmaz ile çalışıyorum Ostenitik, Ferritik, Matenzitik, Duplex ve Çökeltme yani kısacası hepsinin kalitesi gerçekten diğer firmalara göre iyi (çoğuyla alışveriş yapmış biri olarak söylüyorum)

  • Karaca Paslanmaz Cevap

   Yorumunuz ilgi ve alakanız için çok teşekkür ediyoruz ne mutlu ki sizi memnun edebilmişiz sağolunuz efendim.

 4. Eyüp Korkmaz Cevap

  Sipariş vermek istediğimiz ürünlerin teslim süreleri ne kadar süre almaktadır? Bunun yanı sıra mail adresimiz üzerinden bizlere bilgilendirme mesajı atarak fiyatlandırma konusunda yardımcı olma şansınız var mıdır? Fiyatlandırmanın yanı sıra aslında ürünlerin kalitesi hakkında da bazı endişelerimiz bulunmaktadır. Ancak buradan kullanıcı yorumlarına baktığımız zaman sizlerden oldukça memnun kaldıklarını görüyorum. Mail üzerinden belirttiğimiz adrese numune yollama şansınız var mıdır?

  • Karaca Paslanmaz Cevap

   Yorumunuz için teşekkür ediyoruz efendim dilediğiniz ihtiyaçlarınız karşılığında bizden bilgi almanız gerek mail gerekse telefon üzerinden elbette ki mümkündür.

 5. Teyfik Özdoğan Cevap

  Çökeltme Rulonun kalitesi hakkında bilgilendirmeyi telefon üzerinden alma şansımız var mıdır? Daha önce almış olduğum Ostentik rulonun beklediğim kalitede olduğunu ve bu yüzdenden de yeni siparişlerimizi sizlere vermeyi uygun buldum. Ancak fiyatlandırma konusunda geçen sene verilen fiyatlandırmanın üstüne en kadar zam geldi, mai adresimde de bana güncel fiyatlandırma listesini ulaştırırsanız sizlere kısa süre içerisinde dönüş yaparak, yeni siparişleri buradan temin etmek istiyorum.

 6. Zafer Aziz Cevap

  info@karacapaslanmaz.com mail adresiniz üzerinden istediğimiz ürünler hakkında mail gönderdik. Özellikle de paslanmaz rulo modelleri hakkında elinizde bulunan e- katalog bulunuyorsa bunları göndermiş olduğumuz mail adresi üzerinden tekrardan bana gönderme şansınız varsa kısa süre içerisinde sizlerden haber bekliyorum. Aynı zamanda ürünlerin KDV dahil fiyatları hakkında net bilgileri firmamıza mail adresimiz üzerinden ulaştırmanızı sizlerden talep ediyoruz. İyi çalışmalar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Demiri anlamlı kılan çizgi; PASLANMAZ ÇELİK

ŞİMDİ ARA
error: Karaca Paslanmaz içerikleri izinsiz kopyalanamaz !
WhatsApp chat