Karaca Paslanmaz > Paslanmaz Küpeşte
kupeste_3
Günümüz binaların görsel mükemmelliğini, dış görünümlerinin detaylarında saklı olan tasarım ve malzeme oluşturmaktadır. Eşsiz tasarım esnekliği ve teknik özellikleri ile alüminyum, bina girişleri, teras ve balkonlar, merdiven aralıklarında da ihtiyaçları karşılamaktadır..
Emniyetinizi sağlamak ve hoş bir görünüm vermek amacıyla yapılan dekorasyona küpeşte denilmektedir. Örneğin; balkonlara, merdivenlere, havuz kenarlarına ve inşaatların birçok bölümüne yapmaktayız.
Düşük fiyat vererek kalitesiz malzeme ile yapılan alüminyum küpeşte uygulamaları bir sene içinde çillenmekte, ufak bir sarsıntıda bükülmekte ve ya ufak bir darbede kırılmaktadır.
Neden Küpeşte?
1-) Merdiven, balkon, teras ve havuz kenarları gibi kullanım alanlarına estetik, görsellik ve uzun ömürlülük sağlayarak yapılarınızın değerini arttırır.
2-) Malzemelerin temizlik dışında hiçbir bakım gerektirmez ve yıllarca sorunsuz kullanım imkanı sağlaması gibi üstün özellikleri sayesinde bugün modern ve akıllı yapıların tamamlayıcısı ve vazgeçilmezi haline gelmiştir.
3-) Paslanma oluşturmaz ve korozyona dayanıklıdır.
4-) Sağlam ve hafif olması ile yapılarınızın değerini arttırır.
5-) Her yapının atmosferine göre uygun çözümler, kullanım kolaylığı ve uygulama çeşitliliği sağlar. İstediğiniz şekillerde uygulatabilirsiniz.
6-) Hem iç, hem de dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Yapılara aşrı yük yüklemez.
7-) Geri dönüşüm özelliliği ile doğayla dosttur.
Üretim aşamasında seçilen tüm malzemenin standartlar dahilinde olması, hammadde seçiminden boya kimyasallarına kadar her malzemenin tek tek güvenlik ve sağlamlık açısından üstün bir kaliteye sahip olması, bizim üretim sürecindeki önceliklerimizdir.

Demiri anlamlı kılan çizgi; PASLANMAZ ÇELİK

error: Karaca Paslanmaz içerikleri izinsiz kopyalanamaz !