Günümüz binaların görsel mükemmelliğini, dış görünümlerinin detaylarında saklı olan tasarım ve malzeme oluşturmaktadır. Eşsiz tasarım esnekliği ve teknik özellikleri ile alüminyum, bina girişleri, teras ve balkonlar, merdiven aralıklarında da ihtiyaçları karşılamaktadır.

Emniyetinizi sağlamak ve hoş bir görünüm vermek amacıyla yapılan dekorasyona küpeşte denilmektedir. Örneğin; balkonlara, merdivenlere, inşaat alanlarının birçok bölümüne ve havuz kenarlarına yapmaktayız.

Düşük fiyat vererek kalitesiz malzeme ile yapılan alüminyum küpeşte uygulamaları bir sene içinde çillenmekte, ufak bir sarsıntıda bükülmekte ve ya ufak bir darbede kırılmaktadır.

Neden Küpeşte?

1-) Balkon, teras, havuz ve merdiven kenarları gibi kullanım alanları için estetik bir görünüm sağlar, uzun ömürlü yapısı ile kaliteyi konuşturur.

2-) Yapılan küpeştelerde bakım kolay bir şekilde yapılmaktadır. Temizlik dışında herhangi bir bakım ihtiyacı duymayan bu ürünler yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Üstün performansı sayesinde bugün birçok yapının vazgeçilmezi haline gelmiş durumda.

3-) Paslanmaz yapıya sahip ürün korozyona dayanıklıdır.

4-) Dayanıklı ve hafif olması yapıların değerini arttırır.

5-) Her yapıya uygun malzemeler üretilir. Kullanım kolaylığı ve uygun çözüm imkanı sunar.

6-) İç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilen küpeşte, yapılara aşırı yüklenmez.

7-) Geri dönüşümlü olması ile doğa dostu bir ürün olmaktadır.

Üretim aşamasında seçilen tüm malzemenin standartlar dahilinde olması, hammadde seçiminden boya kimyasallarına kadar her malzemenin tek tek güvenlik ve sağlamlık açısından üstün bir kaliteye sahip olması, bizim üretim sürecindeki önceliklerimizdir.

Bize Ulaşın
Paslanmaz Pelox
Paslanmaz Pelox
Paslanmaz 308L Elektrot
Paslanmaz 308L Elektrot