Karaca Paslanmaz > İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Politikamız

Kurumumuzda “müşteri memnuniyeti” odaklı bir çalışma sistemi ile hizmet verilmektedir.

Bu nedenle kendisini, takımını ve şirketini geliştirecek, eğitim düzeyi yüksek, empati kurabilen, yeniliklere açık, enerjik ve işini geliştirme potansiyeli bulunan, takım çalışmasında başarılı kişileri kazandırmayı ve bu kişileri sürekli eğitim programları, etkin performans yönetimi, kariyer planlama ve ödüllendirme sistemleri ile geliştirmeyi hedefliyoruz.

Kurumumuzda bilgi, beceri ve kaliteli hizmet düzeyini arttırmak amacıyla mesleki ve kişisel gelişim eğitimleri verilmekte, ön oryantasyon, bölüm içi oryantasyon ve genel oryantasyon programları düzenlenmektedir. Böylelikle kurum kültürünü özümsemiş olmaktadırlar.

Karaca Paslanmaz bünyesinde çalışanlarımız işini ve birbirini sever, sorumluluğu da sonuna dek paylaşır.

Kurumumuza nasıl başvurabilirsiniz?

–  Karaca Paslanmaz Web sitemizden
– Şahsen kurumumuz İnsan Kaynaklarına gelip form doldurarak.
– Ayrıca detaylı cv profilinizi info[@]karacapaslanmaz.com adresinden bizler ile paylaşabilirsiniz.

İşe Alım Süreçlerimiz;

Başvurularınız İnsan Kaynakları ve İlgili Birim Müdürlükleri tarafından değerlendirilmekte, açık pozisyonun gerektirdiği özelliklere sahip olan adaylarımız mülakat yapmak üzere kuruma davet edilmektedirler. İnsan Kaynakları ekibi tarafından gerçekleştirilen mülakatta adayın ve kurumun beklentilerinin örtüşmesi halinde adaylarımız ilgili bölüm Müdürleri ile görüştürülmektedirler.

Söz konusu görüşme ve değerlendirmelerde olumlu olan adaylarımız Karaca Paslanmaz ailesine katılmak üzere davet edilirler.

Demiri anlamlı kılan çizgi; PASLANMAZ ÇELİK

error: Karaca Paslanmaz içerikleri izinsiz kopyalanamaz !