İlgili kategorilerde çeşitli seçeneklere ayrılan İstanbul paslanmaz ürünleri özellikle endüstriyel ve kamusal alanlarda kullanılmaktadır. İstenilen her boy ve ende üretimi gerçekleştirilen paslanmaz sac çeşitleri de internet üzerinden ve telefonla sipariş edilebilir. Ürün ambalajlarının içeriğinde pislik tutucu ve filtreler de yer alıyor. Bu sayede paslanmaz kalitesindeki bu ürünlerin kullanım süreleri çok daha uzun ömürlü olabilmektedir.

Paslanmaz Ürünlerde ilk Seçenek: Profiller

Dikişli olarak üretilen paslanmaz profiller son derece dayanıklı olmalarıyla biliniyor. Özellikle korozyon etkilerine karşı mukavemet güçleri son derece yüksek olduğu için tercih sebebidir. Ana malzeme olarak krom kullanılmıştır. Darbelere ve çevre şartlarına karşı ekstra dayanıklı olan bu ürünler çürüme, paslanma ve bozulma riskleri de barındırmıyor.

Kullanım alanları da oldukça yüksektir. Evlerin hem iç hem de dış dekorasyonlarında tercihe bağlı olarak değerlendirilebilir. Kaynak yapmak için tamamen uygun standartlara sahiptir. Toplam garanti süreleri kullanıldığı alana göre 3 yıl ile 5 yıl arasında değişkenlik göstermektedir. Kendine has parlak bir dış görünüme sahip olduğu için hem estetik hem de dayanıklılık taleplerine aynı oranda cevap veren son derece kaliteli İstanbul paslanmaz çeşitleridir. Sadece dekorasyon ve tekstil sektöründe değil aynı zamanda mağazacılık ve ağır makine sanayinde de kullanılmaktadır.

Paslanmaz Teller ve Kullanım Olanakları

Alıcıların paslanmaz sac kategorisinde değerlendirebilecekleri ve pratik bir şekilde sipariş edebilecekleri bir diğer ürün tellerdir. Yüksek sıcaklıklarda dahi eğilip bükülmeyen dayanıklı yapısı sayesinde birçok fabrika ve üretim tesisinde aktif olarak kullanılabilir. Kalite bakımından kendi içerisinde dörde ayrılan paslanmaz teller aynı zamanda ekonomiktir. K214 kalitesinde olan versiyonları her bütçeye uygun olmasıyla biliniyor. Daha dayanıklı ve uzun ömürlü versiyonlar içinse K314 kalitesindeki teller toplu olarak sipariş edilebilir.

Birçok endüstriyel ürünün üretiminde de bu teller tercih ediliyor. Özellikle örgülü olan modelleri sepet ve elek gibi ürünlerin imalatında değerlendiriliyor. Teller sipariş edilmeden önce çaplarına, kalınlık toleranslarına ve ağırlıklarına bakılabilir. Türkiye'nin her şehrine özel kutular içerisinde gönderilen tellerin tahmini teslimat süresi 3 gün olarak belirlenmiştir.

Paslanmaz Sac Ürünleri

Ferritik ve ossenitik gibi türleri bulunan paslanmaz sac ürünleri ayrı bir kategoride alıcılarla buluşuyor. Hem ev mutfaklarında hem de endüstriyel mutfaklarda aktif olarak kullanılan makinelerin üretiminde bu sac çeşitleri kullanılmaktadır. Son zamanlarda hem Türkiye'de hem de dünya çapında en çok tercih ve talep edilen ürünlerin başında gelmektedir. Bunun en büyük nedeni hem tamamen hesaplı hem de kullanışlı olmasından ileri geliyor.

Tıpkı paslanmaz profillerde olduğu gibi bu ürünlerde kaynak yapılabilirlik standartlarına sahiptir. Bu sayede birçok farklı ürünün imalatında yardımcı ve destekleyici olarak da kullanılabilir. Kimyasal bileşime açık olan özellikleri sayesinde maksimum oranda performans içermektedir. Mutfak dışında mimari yapılarda, iç ve dış dekorasyonlarda ve otomotiv sektöründe de tercih ediliyor. Her boy ve ende üretilen saclar rulo ebatları ve fiyat listesine bakılarak kolaylıkla sipariş edilebilir.

Diğer Paslanmaz Ürünler ve Çeşitleri

Alıcıların İstanbul paslanmaz kategorisinde inceleyebilecekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda sipariş verebilecekleri farklı ürünler de mevcuttur. Paslanmaz yassı mamuller ve fittings ürünleri bu kategorideki diğer seçenekleri oluşturuyor. Yassı mamuller özellikle beyaz eşya imalatında en çok tercih edilen modellerin başında gelmektedir. Aynı zamanda kimya endüstrisinde ve evye imalatı için de istenilen her boyda ve kalitede sipariş edilebilir.

Köşebant, çubuk ve paslanmaz borular da ürün görsellerine bakılarak en uygun fiyatlarla temin edilebilecek diğer ürünlerdir. Toplamda yüzde yirmiye varan indirimlerin yanı sıra toplu alımlarda indirim oranlarından faydalanmak da mümkündür.

Bize Ulaşın