Karaca Paslanmaz ürünleriyle sektöre uzun yıllardan bu güne kalite sunmaktadır. Global alanda ürün kalitesi ve mükemmeliyetçi çalışma prensibiyle yerini korumaktadır. Kalitenin üründe olduğu, üretim teknolojisi ve malzeme seçiminin öneminde ödünsüz çalışmaktadır. Paslanmaz ürünler söz konusu olduğunda ilk akla gelen firma olabilmenin haklı gururuyla yoluna devam etmektedir. Kalite ve güven esasına dayalı olarak dünyanın her yerine hizmet sunmaktadır. Tüm hayati önemdeki ürünleri arasında bağlantı elemanları da tam olarak büyük önem taşımaktadır. Paslanmaz çelik kep olarak da bilinen paslanmaz tapalar sıhhi ve hayati değer taşıyan boru hatlarının devamını sağlamaktadır.

Paslanmaz Tapa Nedir?

Paslanmaz tapa üretim ve satışında ilk sırada yer alan karaca, çelik bağlantı ürünleri konusunda da öncüdür. Paslanmaz tapa nedir? Sorusunun en doğru cevabı ise, paslanmaz kep olarak ifade edilen bir çelik ürünü olarak verilebilmektedir. Paslanmaz çelik dişli tapalar süreklilik gerektiren hatlarda kullanılmaktadır. Genellikle kaynak işlemiyle bağlanarak kullanılmaktadır. Paslanmaz çelik malzemeden üretilerek sektöre sunulan paslanmaz tapalar, kaynak işlemine uyumlu endüstri alanında en güvenli kurulumlar yapılabilmesini sağlamaktadır. Pek çok çeşidi bulunan paslanmaz tapaların kullanım alanları da çok fazladır.

 • İçme suyu kaynakları,
 • Sıcak işlem gerektiren yerden ısıtma-merkezi ısıtma sistemleri,
 • Boru hatları,
 • Petrol –ilaç endüstrisi,

Kimya ve gaz boru hatlarında maksimum güvenlik elemanları olarak kullanılmaktadır. Paslanmaz tapa tedarikinde de öncü Karaca Paslanmaz tüm dünya üzerinde kalite güvencesiyle varlık göstermektedir. Paslanmaz tapa %100 güvenlik gerektiren bir bağlantı unsurudur. Paslanmaz tapa, yüksek korozyon direncine sahip bir üründür, konuda güvenle Karaca Paslanmaz ürünleri kullanılabilmektedir.

Karaca Paslanmaz üretimi ve tedarik alanında yılların öncülüğünü elinde bulundurmaktadır. 1979 yılında Şükrü Karaca tarafından kurularak ticari faaliyetlerine başlamış bulunmaktadır. Yıllar içinde gelişen teknoloji olanakları ve büyüyen iş hacmine bağlı olarak hızla büyümektedir. Dünyanın her yerinde marka olarak vazgeçilmez tercih olabilmenin guruyla ticari faaliyetlerini sürdürmektedir.

Tedarik ve lojistik sektöründe yaşanan gelişime ayak uydurarak 2013 yılında teknoloji sistemlerini geleneksel yöntemlere uyumlamaya başlamış bulunmaktadır. Karaca Paslanmaz ürünleri arasında sektörün ihtiyaç duyduğu tüm çeşitler bulunmaktadır. Karaca Paslanmaz çelik ürünleri yüksek işlevli ve geniş kullanım alanına sahip ürünlerdir. Firma, evrensel alanda gururla ürünlerine imza vererek ticari faaliyetlerini sürdürmektedir. Bunlar arasında;

 • Paslanmaz boru,
 • Paslanmaz profil,
 • Paslanmaz rulo,
 • Paslanmaz köşebent,
 • Paslanmaz lama,
 • Paslanmaz küpeşte,
 • Paslanmaz fittings,
 • Paslanmaz tel grupları bulunmaktadır.

Paslanmaz Profil Çeşitleri

Karaca Paslanmaz ürünleri arasında bulunan paslanmaz Profil çeşitleri de bulunmaktadır. Çok amaçlı ürünler olarak ifade edilebilen paslanmaz Profiller pek çok alanda kullanılarak uzun yıllar hizmet sunmaktadır. Paslanmaz Profil çeşitleri;

 • Paslanmaz dikdörtgen Profil,
 • Paslanmaz kare Profil,
 • 304 paslanmaz kare Profil,
 • 304 paslanmaz dikdörtgen Profil olarak bilinen ürünler tüm dünyada alıcı bulmaktadır. Paslanmaz boru alanında da Karaca yüksek kalite üretimler yapmaktadır.

Karaca Paslanmaz grubunda bulunan tüm ürünler kalite belgesine sahiptir ve üretim malzeme güvenliğiyle her alanda beklenen sonucu vermektedir.

Karaca Paslanmaz Ne Yapar?

Karaca yılların deneyim ve sektör tecrübesiyle çalışarak sektöre kalite ve güvenli hizmet sunmaktadır. Ürünleri arasında bulunan paslanmaz özelliği kaliteyi kanıtlamaktadır. Kaliteyi önceleyerek ürün tedariki yapanlar bilmelidir ki; Karaca Paslanmaz ,

 • Müşteri memnuniyetini yüksek kalitede yönetmektedir.
 • Ürün çeşitliliği ve yeterli stokla hizmette sınır tanımamaktadır.
 • Kalite ve firma güvencesinde tavizsizdir.
 • Müşterilerini doğru bilgilerle yönlendirerek uzun ömürlü çözümler sunmaktadır.
 • Satış öncesi kadar sonrasında da müşterinin yanında olmaya devam etmektedir.
 • Bu güveni de ürün ve hizmet kalitesinden almaktadır.
 • Yüksek referansa bağlı çalışmaktadır.
 • Paslanmaz Çeliğin sorunsuz güvenine inanmaktadır.
 • Lojistik hizmetlerinde tam zamanında ve yerine teslimat yapmaktadır.

İşine bağlılık ve gelişimin getirdiği güvenle ticari faaliyetlerini sürdürmektedir. Hizmet kalitesiyle güvencesi arayanlar için ilk tercih olmanın gururunu uzun yıllardan bu güne taşımaktadır.

Karaca Paslanmaz Özellikleri

Karaca Paslanmaz çelik ürünleri, kalite güvencesiyle dünyanın yer altı ve yeryüzü ağlarında imzasının taşımaktadır. Paslanmaz tapa kalite ve güvencesi konusunda ilk sırayı alan karaca ürünleri, yüksek güvenlikli olarak müşteri memnuniyeti kazanmaktadır. Paslanmaz kör tapa kullanarak istenmeyen sızıntılar önlenebilmektedir. Paslanmaz tapa kullanım alanları hata affetmeyen önem taşımaktadır. Bu nedenle ürün fiyatından önce kalitenin aranması gerekmektedir.

Paslanmaz çelik grubunda yer alan tüm ürünler ve bağlantı elemanları yüksek kalite güvencesiyle kullanıma sunulmaktadır. Paslanmaz iç dişli ve paslanmaz dış dişli bağlantılarla sistem güvenliği sağlanmaktadır. Karaca Paslanmaz ürünlerinin temek özelliği kalite ve güvenliktir. Aynı zamanda bütün ürünler çok amaçlı çözüm ürünleri olarak kullanıcıya fayda sağlamaktadır. 

Karaca Paslanmaz çelik boruları, Profil ve sac ürünleri dünyanın her yerinde gururla varlık göstermektedir. Günün her saati iletişim kurulabilecek internet sitesi ziyaret edilerek ürün siparişi oluşturulabilmektedir. Siparişler en kısa sürede eksiksiz olarak hedef noktaya teslim edilmektedir. 

Paslanmaz Tapa Kullanmanın Avantajları

Paslanmaz tapa olarak ifade edilen bağlantı elemanları kullanım alanında pek çok avantaj kazandırmaktadır. İster iç dişli paslanmaz tapa ister dış dişli paslanmaz tapalar olmazsa olmaz unsurlardır. Kullanım yeri ve amacına uygun olarak kaynak yapılarak kullanılmaktadır. Kaynak işlemi gerekli yerlerde yapılmakta olan bir işlemdir, güçlü dişli sistemiyle de hattın devamı sağlanabilmektedir. Paslanmaz tapa avantajları;

 • Paslanmaz tapalar yüksek güvenlikli bağlantı sağlamaktadır.
 • Dişli tapalara göre kaynaklı tapa güvenliği daha yüksektir.
 • Hattan dişli özelliğiyle ayrılabildiğinden kesme gereksinimi duyulmamaktadır.
 • Boru devresini kontrol amaçlı körleme ihtiyaçlarında dişli anahtara paslanmaz iç dişli kör tapa adı verilmektedir. Güvenlik unsuru olarak çalışmaktadır. 

Kör Tapa Nedir?

Kör tapa, akış engelleyici dişli bir aparattır. Akış engellemenin en güvenli yolu iç dişli olarak tanımlanan kör tapadır. Sıklıkla kullanıldığı yerler içme suyu hatları, sıcak işlem su sistemleri, yerden ısıtma sistemleridir. Petrol boru hatları, gaz dağıtım sistemlerinde de paslanmaz tapa kullanılmaktadır. Gerekli zamanlarda mevcut akış kontrolü ve durdurulması gerektiğinde iç dişli kör tapa kullanılmaktadır. Her türlü bağlantı elemanı kullanılan yerde kör tapa durdurucu olarak kullanılabilmektedir.

Karaca Paslanmaz çelik ürünleri arasında iç dişli kör tapa yaygın kullanım alanıyla geniş yer tutmaktadır. Yüksek güvenlik unsuru olarak kullanılan kör tapa istenildiği zaman de aktif edilebilmektedir. Paslanmaz tapa türleri arasında iç dişli ve dış dişli sistemler güvenle kullanılmaktadır. Ayrıca yüksek güvenlik gerektiren yerlerde kaynaklı olarak sistemin devamı sağlanabilmektedir. Dünyanın her yerinden ihtiyaç sahipleri Karaca Paslanmaz adresinden teknik destek alarak ürün tedariki yapabilmektedir. 

Bize Ulaşın