Paslanmaz ürün grupları satışında Karaca paslanmaz İkitelli ve yakınlarında her zaman en önemli alternatiflerinizden bir tanesidir. Oldukça geniş bir aralıkta kullanımı olan krom delikli sac yapı, makine, gıda başta olmak üzerinde birçok sektörün ihtiyacı olan bir malzemedir. Paslanmaz delikli sac İkitelli civarında bizden alınır.

Delikli Paslanmaz Sac

Delikli sac ürünleri konusunda birçok ürünlerimiz gibi uzman bir üretim süreci işlediğimiz bu ürünlerimizde de ihtiyaçlarınıza uygun şekilde, en uygun fiyatlarla sizlere hizmet sağlıyoruz. Ekonomik ölçülerde sağlanan delikli paslanmaz saclarda birçok farklı boylarda, birbirinden farklı özelliklerde üretimler bulunur. Kullanım alanlarına göre değişkenlik gösteren delikli paslanmaz sac için üretim yapılacak ölçüler belliyse, sizlere istediğiniz özelliklerde üretimi en uygun süreçlerde tamamlayabiliriz.

Paslanmaz çelik saclarda hava geçişleri, ses ve ışık hangi özelliklerle olması gerekir? Gibi özelliklerin tamamında projelerinize uygun şekilde bizlerden destek ve bilgi alabilirsiniz. Dekoratif bir şekilde kullanım alanlarına göre yardımcı olacak olan bu delikli saç için istediğiniz her türlü şekil verme ve üretim aşamasında hava geçişlerinin ayarlanma yapılması mümkün olmaktadır. 

Standart paslanmaz çelik ürün olarak üretilen bu paslanmaz saclar, delikli halini aldıktan sonra su ya da havanın geçeceği her yerde kullanılır. Buna göre filtreleme noktalarında kullanımı yaygın olan bu ürünlerin en büyük özelliği de, ince ve hafif olduğu için yüzey üzerinde havanın, suyun geçirgenliği kırılmadan istenen her yerde geçmesi sağlanmasıdır.

Müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine göre birbirinden farklı karışımlarla beraber paslanmaz sac modelleri üretilir. Standart formu soğuk haddelenmiş paslanmaz çelik şeklinde üretilen bu ürünlerde, alüminyum gibi çeşitli formları da bulunur. Müşteri istek ve talepleri, projenin kullanım alanlarına göre farklı alternatiflerde üretimlerin olduğu bu ürünlerde istediğiniz şekilde Karaca Paslanmaz ile talepleri bildirebilir, projelerinize uygun yüksek ağırlık veya mukavemetin yüksek nitelikte olduğu üretimleri de yaptırmak mümkündür.

Ürünün özelliklerinden biri olan delikli sac olması da birçok yönden işlevi ve estetik açıdan dikkati beraberinde getirir. Delikli saclar çok yönlü olması, yüksek işlevi beraberinde getirmesiyle beraber Karaca Paslanmaz aracılığıyla hem üretim aşamalarının hem de kesim aşamalarının tamamı kontrollü şekilde tarafımızdan yapılır. Bu noktada profesyonel biçimde üretim tesislerinde yapılan ürünlerimizde farkımızı da göreceksiniz. 

Mimari alanların birçoğunda dekorasyon fark yaratabilmesi açısından da delikli sac kullanımları yaygındır. Dolayısıyla estetik kazandırmak istenen alanların birçoğunda da sıklıkla bu tarz ürünler tercih edilmektedir.

Paslanmaz Perfore Sac Nerelerde Kullanılır?

Modern ve şık görünümlü sandalye ve banklarda perfore paslanmaz ürünler kullanılmaktadır. Birçok farklı demirbaş eşyanın ve mobilyanın tasarımında bu zarif ve sağlam malzeme tercih edilir.

Banka, otel, müze gibi özel yapıların duvar ve kolon kaplamalarında krom delikli sac kullanılmaktadır. Ara bölme, seperatör, merdiven rıht kaplaması olarak kullanıldığı birçok yer vardır.

Görselliğin, ön planda tutulduğu birçok alanda mahal kaplaması olarak paslanmaz delikli sac kullanılmaktadır. Buralardaki avizelerde, asma tavanlarında ve tavan kapamalarında perfore paslanmaz sac kullanımı yapılır.

Asansör kabin içi kaplamalarında perfore paslanmaz elemanlar şıklığı ve hafifliği nedeni iler tercih edilmektedir.

Dış cephelerde mimari objeler olarak tek başına veya diğer yapı malzemeleri ile birlikte kullanılır. Kanopi yapımında, merdiven korkuluğu olarak, duvar üzeri korkuluğu olarak, saçak olarak kullanımları görülür.

Yapı sektöründe tasarıma göre özel kullanımlara sahiptir.

Steril malzeme olduğunda gıda sanayinde birçok alanda kullanılmaktadır. Tezgâh veya raflardan, üretim makinelerinin parçalarına kadar geniş bir alanda farklı kalınlıklarda paslanmaz sac kullanılmaktadır.

Bazı eşya yapımlarında da bu malzemeden yararlanılır. Çöp tenekesi gibi bir örnek verirsek, aralığın ne kadar geniş olduğunu tahmin edebilirsiniz.

İkitelli ve yakın bölgelerde ihtiyacınız olan paslanmaz perfore sac ürünlerinde güvenle firmamızı tercih edebilirsiniz. Hizmet almaktan memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz. Ürünlerimiz ASTM A484, ASTM A484M,ASTM A274 standartlarındadır. Paslanmaz ürünler, özel kullanım ürünleri olduğundan göz önünde olan yerlerde kullanılmaktadır, bu nedenden dolayı kesinlikle kalite ve içerik oranlarından taviz verilmemesi gereken ürünlerdendir.

Bize Ulaşın