Bize Ulaşın

Paslanmaz ürün grupları satışında Karaca paslanmaz İkitelli ve yakınlarında her zaman en önemli alternatiflerinizden bir tanesidir. Oldukça geniş bir aralıkta kullanımı olan krom delikli sac yapı, makine, gıda başta olmak üzerinde birçok sektörün ihtiyacı olan bir malzemedir. Paslanmaz delikli sac İkitelli civarında bizden alınır.

Paslanmaz Perfore Sac Nerelerde Kullanılır?

Modern ve şık görünümlü sandalye ve banklarda perfore paslanmaz ürünler kullanılmaktadır. Birçok farklı demirbaş eşyanın ve mobilyanın tasarımında bu zarif ve sağlam malzeme tercih edilir.

Banka, otel, müze gibi özel yapıların duvar ve kolon kaplamalarında krom delikli sac kullanılmaktadır. Ara bölme, seperatör, merdiven rıht kaplaması olarak kullanıldığı birçok yer vardır.

Görselliğin, ön planda tutulduğu birçok alanda mahal kaplaması olarak paslanmaz delikli sac kullanılmaktadır. Buralardaki avizelerde, asma tavanlarında ve tavan kapamalarında perfore paslanmaz sac kullanımı yapılır.

Asansör kabin içi kaplamalarında perfore paslanmaz elemanlar şıklığı ve hafifliği nedeni iler tercih edilmektedir.

Dış cephelerde mimari objeler olarak tek başına veya diğer yapı malzemeleri ile birlikte kullanılır. Kanopi yapımında, merdiven korkuluğu olarak, duvar üzeri korkuluğu olarak, saçak olarak kullanımları görülür.

Yapı sektöründe tasarıma göre özel kullanımlara sahiptir.

Steril malzeme olduğunda gıda sanayinde birçok alanda kullanılmaktadır. Tezgâh veya raflardan, üretim makinelerinin parçalarına kadar geniş bir alanda farklı kalınlıklarda paslanmaz sac kullanılmaktadır.

Bazı eşya yapımlarında da bu malzemeden yararlanılır. Çöp tenekesi gibi bir örnek verirsek, aralığın ne kadar geniş olduğunu tahmin edebilirsiniz.

İkitelli ve yakın bölgelerde ihtiyacınız olan paslanmaz perfore sac ürünlerinde güvenle firmamızı tercih edebilirsiniz. Hizmet almaktan memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz. Ürünlerimiz ASTM A484, ASTM A484M,ASTM A274 standartlarındadır. Paslanmaz ürünler, özel kullanım ürünleri olduğundan göz önünde olan yerlerde kullanılmaktadır, bu nedenden dolayı kesinlikle kalite ve içerik oranlarından taviz verilmemesi gereken ürünlerdendir.