İkitelli Paslanmaz çelik ve rulo üretimi firmamız, her geçen gün bu alanda ki hizmetlerini çok daha makul seviyelere çıkartmaktadır. Tamamen kullanışlı çelik yapısının değerlendirildiği ve aynı zamanda birinci sınıf malzeme kalitesiyle tasarlanan bu ürünler, sizlere ışık hızında ulaştırılır ve bir kullanım alanı yaratır.

İkitelli Organize Sanayi bölgesi, Avrupa yakasının en büyük sanayi bölgesidir. İ.O.S.B.’de 50.000 civarı işletme bulunmakla beraber kişilerin ticari eğilimlerini genişletmesi için büyük bir hazine konumundadır.

Karaca Paslanmaz İkitelli Organize Sanayi bölgesinde, bölgenin hakimi, amiral gemisi konumundadır. Bölgenin geneli en geniş stoğa sahip firması olması ve merkezi konumu sebebiyle ile firmamız bir çok kuruluşun öncelikli tercihi arasındadır.

Türkiye standartlarında pek çok firma ve kuruluş, kalitesiyle öne çıkan ve üretimi hususunda herhangi bir sorun yaratmayan markalara ulaşabilmek adına yoğunlukta bir araştırma ortamı kurmaktadır. Biz de İkitelli Paslanmaz çelik firması olarak, siz değerli kullanıcılarımıza alternatif boy ve özelliklere sahip olan ürün çeşitlerini sıralamaktayız. Alanında ürettiğimiz ve en çok satan ürünler;

  • Paslanmaz rulo
  • Paslanmaz çelik
  • Paslanmaz dilme
  • Paslanmaz kangal tel
  • Satineli boru
  • Paslanmaz sac
  • Krom boru

Olarak devam etmektedir. Sizlerde ürünlerimiz konusunda bize ulaşabilir, bu alanın en çok tercih edilen ürün çeşitlerini satın alma opsiyonlarına sahip olabilirsiniz. Firma olarak her geçen gün üretimlerimizi hızlandırıyor ve Türkiye geneline ürettiğimiz paslanmaz yapıda ki ürünlerle beraber bir kullanım aşaması sunmayı da ihmal etmiyoruz. İkitelli Paslanmaz firması olarak Türkiye’de elde ettiğimiz başarıyı her geçen gün daha üst sınırlara taşımak ve aynı zamanda önem arz eden hizmet politikalarından faydalanmanıza yönelik bir çalışma opsiyonu sağlamak adına buradayız. Bir tıkla hemen bize ulaşabilir, siz de son dönemlerin en çok satan İkitelli Paslanmaz firmasından siparişlerinizi verebilirsiniz.

Bize Ulaşın