Bize Ulaşın

Dekoratif sac modelleri, paslanmaz çelik özelliklerine sahip olan ve özel olarak işlenen ürünler arasındadır. Özel kimyasal metodlar ile elektronize iyon verilerek elde edilen geniş bir renk ve desen çeşitliliği vardır. Bu durum dekoratif sacların mekan tasarımında da etkili bir şekilde kullanılabilmesini sağlar.

dekoratif sac

Paslanmaz çelikler ısıtılarak farklı formlar alır. Onlarca farklı alanda kullanıma hazır hale gelen paslanmaz çelikler günümüzde genellikle normal paslanmaz çelik levhalardaki desenlere sahiptir. Nokta desenli, deri desenli ve kare desenli gibi farklı desen seçenekleri de mevcuttur.

Dekoratif Sac Modelleri Hangi Alanlarda Kullanılır?

Soğuk materyaller arasında bulunan paslanmaz çeliği daha sıcak ve çekici bir hale getirebilmek için uygulama esnasında renklendirme işlemi de uygulanır. Renkli ve desenli paslanmaz çelik modelleri pek çok farklı sektörde yaygın bir şekilde kullanılır. Renk ve desen çeşitleri sayesinde mekanlarınızı özgürce dekore edebileceğiniz dekoratif saclar çift katlı PVC seçenekleriyle de ön plana çıkar.

Asansör kabinleri, asansör kapıları, reklam kutuları, tekstil etiket ürünleri, inşaat cephe giydirme, iç mimari, fayans araları, avize üretimi gibi pek çok farklı alanda dekoratif saclar tercih edilir. Görsel amaçlı olarak kullanıldıkları yere farklı bir boyut kazandıran dekoratif sac modelleri kimyasal bileşimi, mekanik özellikleri, kaynak yapılabilir detayları ve korozyon dirençleriyle de ilgi görür.

Maksimum dayanıklılık etkisine sahip olan ve avantajlı seçenekler sunan dekoratif sac modelleri arasında mutfak, petrokimya, gemi, kimya, mimari yapılar gibi farklı kullanım alanları da ön plana çıkar. Ürün fiyatları, ürünün kalitesi, boyutları ve üretiminde kullanılan materyallerin türüne göre değişkenlik gösterebilir. Mekan dizaynı konusunda tercihinizi görsellikten ve aynı zamanda işlevsellikten yana yapmak istiyorsanız sizler de dekoratif sac modellerini tercih edebilirsiniz.