Paslanmaz sac çeşitleri 304 kaliteyle üretilen ve günümüzde endüstriyel mutfak ve otomotiv sektöründe kullanılan bir üründür. Satineli sac; En temel avantajları kullanıcı tarafından kolaylıkla kaynak yapılabilmeleri ve şekil alma konusunda bir sorun yaşamaması kullanıldığı alanda maksimum performans sağlamasıdır.

Paslanmaz sac ürünleri yapısı itibariyle pek çok sektörde etkili bir şekilde kullanılmaktadır. Farklı sınıflarda üretilen bu sac çeşitleri, yüksek sıcaklık değerlerine göre iyi bir dayanıklılık gösterir. Öte yandan yüksek sıcaklıklarda yapısını koruması ve dayanıklılık sağlaması, düşük sıcaklıklar üzerinde de geçerli olacaktır. Bu nedenle çeşitli sektörlerin vazgeçilmezi haline gelmiş bir ürün halindedir.

Satine Sac Kullanım Alanları

Satışını yaptığımız, Paslanmaz sac ürünlerinin kullanımı oldukça geniş bir yelpazeye dayanır. Günümüzde ürünün sağladığı avantajlar nedeniyle bunlar sayıca artmaya devam etmektedir. İmalat, gemi, gıda, otomotiv, mutfak, mimari yapılar, kimya sektörü, petrokimya gibi alanlarda tercih edilir. Öte yandan iç mimarlık alanında da dekorasyon işlemleri sırasında tercih edilen ürünler haline gelmişlerdir.

İnce yapısı ve kolay şekil alabilir özelliği nedeniyle, rulo veya plaka halinde kullanılabilir bir özelliği bulunur. Özellikle paslanma riski içermediğinden dolayı, pek çok alanda ana malzeme olarak tercih edilmektedir. İsteğe ve kullanım yerinin farklılığına bağlı olarak değişik şekillerde üretimi sağlanabilir.

0,40 ile 50,00 mm standart bir kalınlığa sahip olan paslanmaz satin sac değişiklik ağırlıklar üzerinden üretilmektedir. Lazer kesim makinesi üzerinden kişilerin istediği ebatlara ulaşması sağlanabilir. Paslanmaz sac malzemesi yüzde yüz geri dönüştürülebilecek bir ürün olma özelliği taşır. Bu nedenle pek çok bölgede kendi sektörü içinde en ünlü ürünlerden biri haline gelmiştir.

İlk olarak 1944 yılında kullanılmaya başlanan paslanmaz sac ürünleri, o zamanlarda yaygın olmayan bir kullanıma sahipti. Her geçen gün bu alanda teknolojinin daha iyi imkanlara sahip olması ve bu sektörün gelişme göstermesi, paslanmaz sac ürünlerinin daha sık bir şekilde kullanılmasına neden olmuştur. Günümüzde çeşit anlamında da gelişen bu ürünler bu nedenle kullanım alanları genişleyen bir özelliğe sahiptir. Zira sanayi teknolojilerinde aktif bir şekilde rol almaktadır.

Bize Ulaşın