Delikli saç kullanımı farklı sektörlerde ve değişik amaçlar ile yapılmaktadır. Bazı durumlarda bir makinenin parçası bazı durumlarda bir sandalye arkalığı olarak gördüğümüz paslanmaz delikli saclar Karaca Paslanmaz tarafından temini yapılan çok farklı ürünlerden sadece bir tanesidir.

İkitelli delikli sac ihtiyaçlarınızda mutlaka bizleri ziyaret ediniz. Delikli sac kalitesi sürekli olarak aynı standartlarda olmalıdır. Karaca’da malzeme kalitesi, tüm ürün grupları için sadece bir seçenek değil, muhakkak olması gereken şartlardandır. Bu neden ile hangi amaç ile kullanmayı düşünürseniz düşünün, teminini yaptığımız tüm paslanmaz perfore ürünler üst sınıf kalite eseridir. Ürünlerimiz ASTM A484, ASTM A484M,ASTM A274 standartlarındadır.

Paslanmaz çelik grubumuzda satışını yaptığımız krom delikli sac ürünleri, yüksek teknoloji ve tecrübe sayesinde, en üst seviyeden müşteri memnuniyeti hedeflenerek satışa sunulmaktadır. 304 kalite paslanmaz delikli sac ürünleri en çok satışını yaptığımız paslanmaz grubudur.

Paslanmaz Delikli Sacın Ölçüleri

Firmamızda çok farklı ebatlarda paslanmaz delikli sac temini yapılmaktadır. Özellikle 304,310 ve 316 kalite paslanmaz sac grubu satışını yapmaktayız. Bunların delikli olanları da öncelikli yaptığımız satışlardır. Projeye özel, farklı kalite ve ebatlarda üretimlerimizde vardır.

1250x2500, 1500x3000 ve 2000x4000 en fazla satışını yaptığımız paslanmaz delikli saç ölçüleri olmaktadır. Sac kalınlıkları ve yüzey kalitesi için sitemizden inceleme yapabilirsiniz. Proje özel, üretim ve temin için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Kalınlık olarak 0,4 mm den 20 mm e kadar farklı kalınlık ve yüzey tiplerinde malzeme temini yapmaktayız.

İkitelli yakınlarında ihtiyacınız olan paslanmaz ürünlerini firmamız ile irtibata geçerek temin edebilirsiniz. Önemli firmaların, kalitesine güvenerek çoğunlukla tercih ettiği bir marka olan Karaca paslanmaz uzun sürelerden beridir sektörün tedarikçilerinden biri olmuştur. Güven ve kalite anlayışından taviz vermeden müşterilerimize hizmet etmeyi amaçlamaktayız.

Bize Ulaşın