Isıya karşı dirençli olması ile bilinen 310 paslanmaz çelikler ile benzer özelliğe sahip olan 310S paslanmaz çelikler hem kuru hem de nemli olan alanlarda ısıya karşı dayanım göstermesi ile bilinir.

Sürtünme özelliği son derece iyi olan ürünün aynı zamanda çekme dayanımı da son derece ideal düzeydedir. Kaynak kabiliyetinde de oldukça iyi olan 310S paslanmaz çelik yüksek ısının oluştuğu alanlarda karbürleşmeye karşı direnç göstermesinin yanında oksitlenmeye de direnç göstermesi ile bilinir. 310S paslanmaz çelikler daha az karbona sahiptir. Bu özelliği ile ise 310 paslanmaz çeliğe nazaran 310 derece daha az dayanmasına sebep olur.

310S Paslanmaz Çelik Kullanım Alanları Nelerdir?

310S paslanmaz çelik yüksek ısıya dayanım gösteren alanlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Fırın parçaları ve ısıya dayanım göstermesi gereken ekipmanların üretiminde kullanılan 310S paslanmaz çelikler aynı zaman petrol kimya endüstrisi ve kimya endüstrisinde de kullanılmaktadır.

310S Paslanmaz Çelik Satın Alma İşlemleri

310S paslanmaz çelik ürünleri birçok ısıya dayanım gösterilmesi gereken alanlarda kullanılması ile avantaj yaratan seçimleri sunar. 310S paslanmaz çeliğin birçok alanda kullanılmasının yanı sıra bu alanda kullanılan 310S paslanmaz çeliğin ise kaliteli üretim özelliğini sunması da gerekir.

İleri teknoloji kullanımına yer açılarak üretimlerini gerçekleştiren Karaca Metal firması konusunda uzman ve deneyimli ekip ile sizlere destek olur. Firma garantisi ile satışa sunulan ürünler kaliteli üretim özelliğinin yanında uygun fiyat garantisine de sahiptir.

Karaca Metal firması stok tedariğine de her daim yer vererek satın almak istediğiniz ürünlere ise kısa sürede sahip olmanızı sağlamaktadır. Karaca Metal firmasından 310S paslanmaz çelik satın almak için firma müşteri temsilcisi ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Müşteri temsilcisine ileteceğiniz ürün özellikleri sonrasında fiyat teklifiniz kısa sürede tarafınıza sunulur.

Karaca Metal konusunda uzman ve deneyimli ekibi ile teklifte belirlenen günde yüzde yüz zamanında teslimat gerçekleştirerek ürünün kullanım avantajına kavuşmanızı sağlar. 310S paslanmaz çelik alım işlemine yer vererek kaliteye uygun fiyat ile sahip olmak için hemen siparişinizi Karaca Metal müşteri temsilcisine iletebilirsiniz.

Ayrıca 310 Paslanmaz Sac fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz, fiyatlar bölümümüzden veya bizimle iletişime geçerek bilgi edinebilirsiniz.