Mutfak eşyaları, elektronik malzemeler, inşaat ve daha birçok sektörde aktif olarak kullanılan malzemelerin başında geliyor paslanmaz sac. İhtiyaç duyulan sektöre uygun olarak farklı kalite standartlarında üretiliyor. Ostenitik, ferritik ve martenzitik olarak adlandırabileceğimiz çelik saclar kalite standartlarına uygun olarak farklı özellikler göstermekte. Korozyona karşı gösterdiği direnç, ısı mukavemeti gibi özelliklerine göre kendi içinde kategorilere ayrılmakta. Farklı sektörlere göre farklı kalite standartları müşteriyle buluşturulmakta.

Karaca paslanmaz çelik firması olarak paslanmaz çeliğin en kaliteli halini sizlere sunuyoruz. İhtiyaç duyduğunuz kullanım alanını baz alarak size en uygun malzemeleri sunuyoruz. İçinde bulunduğumuz sektörde en iyisi olmaya çalışarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik yüksek kaliteli paslanmaz çelik sac çeşitlerini sunuyoruz.

Paslanmaz Renkli Sac Çeşitleri

Paslanmaz renkli sac malzemelerinin kullanım alanlarının oldukça geniş bir yelpazeye sahip olması sadece kalite standartları açısından çeşitlilik yaratmamakta. Bunların yanı sıra estetik açıdan farklı renk ihtiyaçlarını da beraberinde getirmekte. Bu nedenle paslanmaz çelik sac çeşitlerimiz sadece kalite standartlarına göre değişiklik göstermiyor. Aynı zamanda farklı renk seçeneklerini de müşterilerimize sunmaktayız. Satışa sunduğumuz farklı kalite standartlarındaki malzemelerimizin renk seçenekleri arasında paslanmaz gold seçeneği de mevcut.

Müşterilerimize ihtiyaçlarına yönelik olarak en uygun kalite standardındaki malzemeyi sunmaktayız. Bunun yanı sıra farklı renk seçenekleri de sunmaktayız. Paslanmaz renkli sac fiyatları ürünün kalite standardına göre ve renk seçeneğine göre farklılık göstermektedir. Paslanmaz renkli sac malzemelerimiz son derece estetik ve güzel bir görüntü sunmaktadır. Bunun yanı sıra ürünlerimizin renkli versiyonları da üstün kalitededir. Paslanmaz gold ve benzeri renk seçenekleriyle Karaca paslanmaz çelik firması olarak müşterilerimize sadece kaliteli malzemeler sunmakla kalmıyoruz. Aynı zamanda göze hitap edecek malzemeler de sunmaktayız.

Bize Ulaşın