Aşağıda yer alan hesaplama ekranında virgül kullanımı durumunda sonuç alınamamaktadır, virgül yerine nokta işareti kullanmanız gerekmektedir.

Paslanmaz Demir Ağırlık Hesaplama

Paslanmaz Çelik ürünleri için Ağırlık hesabını aşağıda istenen bilgileri doldurarak edinebilirsiniz. Paslanmaz Çelik ağırlıkları için ortama ağırlık hesabıdır. %1-3 arası kaliteye göre sapma olabilir. Karaca Paslanmaz tüm paslanmaz çelik ürünlerinin servisi yapan bir kuruluştur. Karaca Paslanmaz Güncel Paslanmaz Sac fiyat listesi ve Paslanmaz Çelik hakkında tüm detaylara ilgili sayfalarımızdan ulaşabilirsiniz.

Paslanmaz Çelik Ağırlık Hesaplamayı ilgili ürünü seçerek gerçekleştirebilirsiniz.

Metallerin en büyük özelliklerinden bir tanesi işlenmemiş halleri ile nasıl ölçüldükleridir. Bu işlem aslında çok ilginç bir durum değildir. Metallerin işlenmemiş miktarları tartılarak ölçülür. Çünkü ham metaller belli bir şekle yada ölçüye sahip değillerdir. Ancak işlendikten sonra belli bir şekil, genişlik ve uzunluklara sahip olurlar. Pazara indikleri andan itibaren üretildikleri ürünün türüne göre yine tartılarak ya da boyları ölçülerek alışverişleri gerçekleştirilir.

Paslanmaz demir ağırlık hesaplama için oluşturduğumuz hesaplama aracımızda paslanmaz demirin hangi şekilde olduğunu belirtmek gerekir. Örneğin kare paslanmaz demir profilde

demirin genişlik ve uzunluğunu girerek ne kadar ağırlıkta olduğunu olaylıkla hesaplayabilirsiniz. İçi boş paslanmaz bir borunun ağırlığının  hesaplanması için dış çapın kalınlığı, duvar ve uzunluk bilgilerilerinin girilmesi gerekir. Paslanmaz demir, kare, silindir, L şeklinde rahatlıkla üretilebilen bir metaldir. Kullanım ihtiyaçlarına göre üretilen paslanmaz demir ürünlerinin maliyet hesaplanması da yine ağırlıklarının belirlenmesi ile oluşturulur.

Paslanmaz Demir Ağırlık Hesaplama Avantajları

Peki paslanmaz demir hesaplama aracı kullanıcılara ne avantaj sağlar. Ziyaretçilerimiz bizim müşterilerimiz olsun yada olmasın böyle bir modül herşeyden önce farklı firmalarının karşılaştırılmasında kullanılır. Modül üzerinden hesap edilen herhangi bir miktardaki paslanmaz demir yanılma payı ile birlikte %1-3 arasından daha fazla bir oranda eksik ağırlığa sahipse söz konusu paslanmaz demir düşük kalitelidir denilebilir. Bu durum paslanmaz demir alıcısının zararına olan bir durumdur. Bu yüzden alınacak olan paslanmaz demir miktarının her zaman önceden hesaplama aracı üzerinden hesaplanması ardından da alışveriş esnasında yada sonrasında tartılması çok önemlidir. Tartılma işlemi sayesinde müşteri aldığı ürün ile ilgili herhangi bir hayal kırıklığına uğramaz.

Paslanmaz demir ağırlık hesaplama modülü kullanmanın faydası sadece müşteriye değil, üreticiye de vardır. Üretici firma yada şahıs herhangi bir sürpriz karşılaşmamak için ürününü tartmalıdır. Bu şekilde üretici üretici ürünün maliyetini yaklaşık olarak hesaplayabilir. Bu hesaptan yola çıkarak da üretici ürettiği ürünün fiyatını ve karlılığını da en doğru bir şekilde hesaplayabilir.

Paslanmaz demir ağırlık hesaplama aracımız sayesinde farklı firmaların fiyatı ve kalitesi hakkında etkili bir şekilde araştırma yapabilirsiniz. Bu araştırmayı yapmak için yapmanız gereken tek şey çağrı merkezimize bağlanmanızdır.