Karaca Paslanmaz, sektörün önde gelen firmalarından biri olma amacıyla yola çıkan bir firmadır. İstanbul'da başta rulo boy kesim olmak üzere çeliği içeren her türlü hizmet için bizleri tercih edebilir, firmamızın sizlere sunduğu onlarca hizmet arasından dilediğinizi alabilirsiniz.

Firmamızın size sunabileceği sac genişliğinde dilediğiniz çelik paslanmaz ürünlerini tercih ederek boy kesme hatları üzerinde istediğiniz ebatta kesim yaptırabilirsiniz. Sac işleme için firmamız aracılığıyla tercih edeceğiniz, kalite paslanmaz çelik ürünleri sayesinde sizlerde dayanıklı çeliğin kalitesiyle tanışabileceksiniz.

Paslanmaz Rulo Boy Ürünleri

Paslanmaz rulo boy kesim ürünlerinde tercih edebilecek rulo sac kalınlıkları ortalama 0.40'dan başlamakta olup, 60.00'a kadar ulaşmaktadır. Konuyla ilgili daha da ayrıntılı bilgi almak için Karaca Paslanmaz web sayfamızı inceleyebilir, ya da 0212 549 82 06 numaralı telefonlarımızdan bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz. Bununla beraber tercih edebileceğiniz paslanmaz rulo boy ürünlerimizin arasında şu seçenekler olduğunu da hatırlatmak isteriz:

  • Ostenitik Rulo
  • Ferritik Rulo
  • Matenzitik Rulo
  • Duplex Rulo
  • Çökeltme Rulo

Tercih ettiğiniz ürünleri, tercih ettiğiniz kesme aralıklarıyla bizlere belirttiğinizde eki arkadaşlarımız ürünlerinizi dilediğiniz yere kapınıza kadar bırakıyor. Kullanışlılığı, sağlamlığı ve en önemlisiyle her alanda tercih edilebilir oluşu, günümüzde herkes paslanmaz ürünlere yöneltmektedir.

Boy kesme hatları sayesinde belirli kalınlıklar arasındaki paslanmaz çelik rulolarımız istenilen ölçülere göre kesilmekle beraber, paket ağırlığı da isteğe göre ayarlanabilmektedir.

Paslanmaz Çelik Hakkında

Firmamız aracılığıyla tercih edilen paslanmaz çelik ürünleri, tamamen müşterilerimizin istediği ölçüde dilme işlemi yapılmaktadır. Paslanmaz çelik, hayatımızda oldukça önemli bir yerde bulunmaktadır. Paslanmaya karşı dirençli olan ve uzun zaman boyunca kendini koruyabilen bu ürünler, içerisinde az miktar yüzde 10,5'lik krom barındırmaktadır. Bu özelliklere sahip paslanmaz çelik ürünleri, kendini yenileyebilen bir yapıyı oluşturmaktadır. Bu da aslında çeliğin neden paslanmadığını bizlere gösteren önemli bir kriterdir. Bizler de Karaca Paslanmaz firması olarak, paslanmaz çeliğin hayatımızın hemen hemen her noktasında olabileceğini bilerek, boy kesme hattımız sayesinde belirli kalınlıklar arasındaki paslanmaz çelik rulolarımız istenilen ölçülere göre kesilmekle beraber, paket ağırlığı da isteğe göre ayarlanabilmektedir.