Kaliteli paslanmaz çelik arasında yer alan 309 paslanmaz çelikler, yüksek sıcaklıklara en çok dayanıklılığı olan ve ısı dayanıklılığıyla beraber direnci yüksek olması sayesinde de pek çok yerde yaygın şekilde kullanılan metal türüdür.

– Fiyatlandırma dolar cinsinden yapılmıştır.

– Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.

– Liste sadece 309 Kalite Paslanmaz Çelik Sac fiyatlarını içerir.

KALINLIK PEŞİN VADELİ TOPTAN PEŞİN TOPTAN VADELİ
0,60-1,20 2B $6,30 $6,60 $6,20 $6,55
1,50-10.00 MM  $5,95 $6,25 $5,85 $6,20

Korozyona karşı dayanıklılığı sayesinde paslanmaz çelik sac üretimlerinde kullanılır, en yaygın şekilde de ısıya dayanıklılığıyla bilinen bir üretimi bulunur. Estetik görünümün aradığı her yerde, düşük maliyet açısından da direkt olarak paslanmaz sac niteliğinde 309 paslanmaz metal kullanılmaktadır.

Temel özellikleri arasında biyolojik oluşu ve bakteri üretmemesi gibi tertemiz ortamlarda kullanıma uygunluğu bulunan 309 paslanmaz sac fiyatları da yine kalitesine uygun şekilde değerlendirilir. Temizlik açısından kolaylık sağlamasıyla beraber üretimi ve ağırlığı da oldukça kaliteli olan bu paslanmaz saclarda, dayanıklılık olarak da oldukça yüksek dayanıklılığı bulunur. 309 paslanmaz sacların en büyük özelliği ise, ailedeki diğer üyelere göre çok daha yüksek ısı dayanıklılığı kazandırılmasıdır. Bu sayede daha çok tercih edilmesinin de nedeni bu şekilde olduğunu söylemek mümkündür. 

309 Paslanmaz Sac Ölçüleri ve Fiyatları 

Paslanmaz sac modellerinin tamamında ölçü ve fiyatlandırma, doğrusal oranda ilerlemektedir. Et kalınlığı, yükseklik, genişlik gibi tüm parametreler direkt olarak paslanmaz sac ölçülerinin oluşturduğu detaylar olurken, bu ölçülere bağlı şekilde de fiyatlar hesaplanmaktadır. Fiyat çalışması bu alanda 309 paslanmaz sac kaç mm den alınacaksa, buna göre değerlendirilerek hesaplanır.

Hem soğuk hem de sıcak biçimde de şekil verme tekniği uygun olan 309 paslanmaz saclar için, kaynaklama tekniği için de kullanıma uygundur. Gaz eritme dışında tüm kaynak tekniklerinde kullanımı yaygındır. Soğutma takım çeliği olarak talaşlı imalathanelerde de yine yaygın olarak kullanılan bu 309 paslanmaz sac metallerde, yüksek sıcaklık malzemesi olarak kullanımı noktasında 1000 santigrat dereceye kadar herhangi bir şekilde sorun yaşamadan çok rahat şekilde kullanıma uygundur. 

1000 santigrat derecelere kadar ki tüm sıcaklık derecelerinde kullanımı mümkün olduğu için günümüzde kullanım noktasında sıcaklığın ön planda olduğu her yerde çok rahat şekilde kullanılmaktadır. Fırın ve benzer alanların tamamında kullanılmaktadır. Hava ön ısıtıcıları, tav kapları ya da ısıya dayanıklılığın önemli olduğu tüm mutfak eşyalarında da genel olarak kullanılır. Kullanılacak olan 309 paslanmaz sac fiyatlarının da kullanım alanına uygun şekilde hazırlanacak ölçüler, fiyatlarını belirleyecektir. 

Mekanik özellikler dışında da 309 paslanmaz saclar, rulo haliyle ya da dilimlenmiş haliyle bulunur. Profil ve boru hallerinde de istendiği takdirde Karaca Paslanmaz ile birlikte istediğiniz formda satın alım yapabilirsiniz. Uygun formlarda bulacağınız bu sac türleri, kullanımı olacak alanlara göre seçimi yapılması noktasında önemlidir. Bu nedenle yüksek ısıda güçlü bir mukavemet olmasıyla beraber korozyon direnci, oksidasyon ve atmosfer etkisi gibi değerlerini de yine bizlere ulaşarak detaylı olarak öğrenebilirsiniz

309 paslanmaz saclar, %199 geri dönüşüme uygun metal malzemeler olup, üretim ve temizliği açısından da kolaylık sağlamasıyla beraber günümüzde en yaygın ana özelliklerinin tamamı bu paslanmaz saclarda da bulunmaktadır.  Bu anlamda 309 paslanmaz metallerde istenen formlara göre kullanım alanları da yaygın olmasıyla bilinir. Mutfak eşyalarında, ısının yüksek olduğu imalathanelerde vb. alanlarda yaygın şekilde kullanılmaktadır. 

309 paslanmaz sac fiyatları ile ilgili olarak Karaca Paslanmaz satış ekibimize her zaman ulaşabilir, bilgi ve destek alabilirsiniz. İsteklerinize en uygun 309 paslanmaz metaller için kullanım amacınıza uygunluğunu sorabilir ve buna göre değerlendirmelerde de bulunabilirsiniz.