Başakşehir Paslanmaz

Paslanmaz malzemeler birbirinden farklı pek çok sektör açısından vazgeçilmezler ürün ve çözümler arasında yer alır. Bu tür malzemelerin taşıdığı özellikler incelendiğinde, sundukları kullanım avantajları tercih edilme nedenleri arasındadır. Kullanıcı dostu olmaları, paslanma karşıtı yapıları ve dayanım güçleri paslanmaz malzemelerin her alanda kullanıma uygun olmasına yol açar. Paslanmaz malzemeler yardımıyla üretilen ürünlerin yüksek kalite standartlarında olması ve uzun yıllar kullanıma uygunluğu birçok yararı da beraberinde getirmektedir.

Dayanıklılığın yanı sıra güvenilirlik bakımından da bu tür malzemeler kullanıcı dostudur. Paslanmaz rulo, sac, boru, profil, köşebent, küpeşte, çubuk, fittings, lama ve tel üretimi çeşitli sektörler için yaratıcı çözümler sunar. Bu ürünlerin her biri Karaca paslanmaz tarafından imal edilmektedir. Profesyonel bir çalışma anlayışı, yüksek teknoloji ile donanmış bir alt yapı, firmamızın öne çıkan özelliklerinden yalnızca birkaçıdır.

Koşulsuz müşteri memnuniyetine odaklanan hizmetlerimizde kullanıcı dostu bir yaklaşımı benimsemekteyiz. Her tür paslanmaz mamul ihtiyaçlarında birçok sektör için uygun ürün arandığında fiziksel mağazalarımızdan temin edilebilir. Karaca Paslanmaz mağazamızda zengin bir ürün çeşidi bulunurken bizimle iletişime geçmek istediğinizde telefon numaralarımızdan, mail adresimizden ve fiziksel mağazalarımızdan bağlantı kurabilirsiniz.

Paslanmaz Ürün Çeşitleri ve Öne Çıkan Özellikleri

Paslanmaz ürün çeşitlerinden biri olan paslanmaz rulolar farklı yüzey, genişlik ve kalınlıklarda üretilebilir. Üretim sırasında çeşitli aşamalar takip edilir. Erime ve dökümün ardından şekillendirme aşamasına geçilir. Daha sonra ise tavlama, kabuksuzlaştırma, kesme, paketleme aşamaları birbirini takip eder.

Paslanmaz sac malzemelerin kullanıldığı sektörler de değişkenlik gösterir. Bu tür malzemeler beyaz eşya sektöründe, inşaat sektöründe sıklıkla tercih edilirken en önemli özelliklerinden biri de korezyona karşı gösterdiği mukavemettir. Bunun yanı sıra yüksek dayanıma sahip olması da tercih edilme nedenlerinden biridir.

Paslanmaz borular dikişli ve çekmeli olarak imal edilir. Paslanmaz özelliği sayesinde dış mekanlar için de kullanıma uygun bir mamul olması farklı sektörler için paslanmaz boruları vazgeçilmez kılar. Dikişsiz paslanmaz boruların kullanım alanı yüksek basınçlı ortamlar olurken dikişli paslanmaz borular daha az basınçlı ortamlar için tercih edilir.

Paslanmaz profiller ise inşaat sektöründe, mobilya sektöründe ve daha birçok alanda kullanılan bir malzemedir. Özellikle dekorasyon ürünlerinde sıklıkla tercih edilmesi de bu malzemelerin özelliklerinden biridir. Kolay temizlenebilir olması, ezilmelere karşı mukavemeti, oksitlenmeyen yapısı bu tür mamullerin kullanılma nedenleri arasında yer alır.

Başakşehir Paslanmaz
Başakşehir Paslanmaz

Gıda sektöründe ve gemi sanayiinde sıklıkla kullanılan paslanmaz köşebentler sahip olduğu yüksek mukavemet gücü ile öne çıkar. Mimari projelerde ve otomotiv sektöründe de bu sebeple tercih edilirler.

Paslanmaz küpeşte estetik bir görünüm elde edilmek istendiğinde tercih edilen malzemelerdendir. Özellikle balkon ve teraslarda kullanılan bu mamuller havuz ve merdiven kenarları için de uygundur. Kaliteli yapısı, estetik görünümü ve uzun ömürlü olması nedeni ile tercih edilen paslanmaz küpeşteler uzun yıllar güvenle kullanılabilir.

Paslanmaz çelik çubuklar özellikle gemi ve teknelerde, silah ve zırh yapımında kullanılır. Geri dönüştürülebilen özelliği, dayanıklılığı, kolay temizlenebilir oluşu da bu malzemenin önemli bir özelliğidir. Kimyasal tepkimeler karşısında gösterdiği direnç, paslanma karşıtı yapısı ile çelik çubuklar çeşitli sektörler için önemli bir malzemedir.

Paslanmaz fittingsler ek parça anlamına gelen bir ara malzemedir. Geniş bir kullanım alanının bulunması da bu sebepledir. Düşük maliyetli olması, paslanmaz yapısı ve uzun bir kullanım ömrüne sahip olması da bu ara malzemenin kullanım nedenlerinin başında gelmektedir. Bu ürünler dişli olarak da üretilebilmektedir.

Mobilya sektöründe, imalat sanayiinde, gemi imalatında, yapı ve inşaat sektöründe sıklıkla kullanılan paslanmaz lamalar da kullanıcı dostu ürünlerdir. Sağlıklı bir malzeme olması gıda sektörü açısından da güvenle tercih edilmesine yol açar. Paslanmaz yapısı, kolay temizlenebilme özelliği ve dayanım gücü de bu malzemeleri vaz geçilmez kılar.

İnşaat sektörü, elektronik sektörü ve beyaz eşya sektöründe en sık tercih edilen malzemelerin başında ise paslanmaz çelik teller gelir. Uzun ömürlü ve dayanıklı yapısı bu malzemelerin tercih edilmesinde etkendir. Bakım istemeyen bu malzemeler aynı zamanda yüksek bir mekanik dirence de sahiptir.

Karaca Paslanmaz; her sektörde kullanım alanı bulan paslanmaz çözümlerin ulaşılabilir olması adına benimsediği avantajlı fiyat politikası, koşulsuz memnuniyet odaklı hizmet anlayışı, alışılagelmiş standartların üzerinde kalite ve nitelik standardı ile paslanmaz ürünlerin temin edilebileceği güvenilir bir adrestir. Fiziki mağazamıza ulaşmak için web sitemizdeki iletişim araçlarını kullanarak destek birimimizden yardım alabilir veya harita sekmesini kullanabilirsiniz.

Başakşehir Paslanmaz
Başakşehir Paslanmaz

Nasıl Ulaşırım?

İstanbul İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde bulunan şubemiz;

  • Küçükçekmece’den Karaca Paslanmaz’a 8,9 km,
  • Esenyurt’tan Karaca Paslanmaz’a 17,2 km,
  • Beylikdüzü’nden Karaca Paslanmaz’a 23,7 km,
  • Avcılar’dan Karaca Paslanmaz’a 18,9 km,
  • Ispartakule’den Karaca Paslanmaz’a 9,6 km,
  • Arnavutköy’den Karaca Paslanmaz’a 17,6 km,
  • Çatalca’dan Karaca Paslanmaz’a 47 km,
  • Masko’dan Karaca Paslanmaz’a 1,8 km,

Mesafede yer almaktadır.