Karaca Paslanmaz > Paslanmaz Çelik Kesim ve Büküm

Paslanmaz çelikle üretildikleri yıldan bu yana inşaat, sanayi, otomotiv, tekstil ve daha pek çok alanda kullanılıyor. Hem ısıya, hem ağırlığa dayanıklı olması bu ürünlerin çok tercih edilmesini sağlıyor. aynı zamanda estetik olması ve farklı desen ya da boyaları kaldırması mutfak alanında kullanılmasını da sağladı. Aynı zamanda korozyona dayanıyor olması su ile temas edecek alanlarda da gönül rahatlığı ile kullanılmasını sağlıyor. Karaca Paslanmaz çelik firması, her gün binlerce fabrika ya da bölgeye bu ürünleri gönderiyor. Yıllarca bu alanda hizmetlerini sürdüren karaca paslanmaz, her geçen gün müşteri kitlesini artırıyor.

Düz Metaller Elde Ediliyor

Paslanmaz çelikler bilgisayar programlarının makinaya ivme vermesi ile bükülmesi işlemidir. Program kontrolü ile şekillendirilen bu ürünler milimetrik oynamalar ile istenilen şekli alabiliyor. CNC Abkant tezgahları üzerinde yapılan bu işlemlerde elde edilen paslanmaz çelikler hafif sanayiden tarıma kadar her alanda kullanılmaktadır. Karaca paslanmaz çelik firması profesyonel ekibi sayesinde her gün istenilen ölçülerde yüzlerce büküm çelik malzeme işçiliği gerçekleştiriyor. Bu ürünleri Türkiye’nin dört bir yanına gönderen Karaca paslanmaz, son yılların en sık tercih edilen firmalarından bir tanesi oldu.

CNC Paslanmaz Kesim Çelikler

Çeliklerin sert ve dayanıklı yapısı pek çok alanda kullanılmasını sağlıyor. Hatta paslanmıyor olmaları sayesinde mutfaklarda da kullanılıyor. Ancak çelik malzemesini şekillendirip istenilen yerde kullanılması için yüksek ısıda kesicilere ihtiyaç duyuluyor. Fırınlarda ısıtılarak şekillendirilen ya da lazer ile kesilen bu çelikler başta inşaat sektörü olmak üzere fabrikalaşmada da sık tercih ediliyor. Aynı zamanda boya istemiyor olması, bu ürünün daha estetik alanlarda kullanılmasına da sebep oluyor.

İstenilen Şekillerde Kesilebilir

Paslanmaz çeliklerin kesim işlemlerinde kullanılan lazerler CNC teknolojisi ile kodlaşır. Kodlanan programa göre çeliğe istenilen şekil verilir. Karaca paslanmaz çelik firması kullandığı ileri teknoloji sayesinde her alana kullanıma uygun hale getirilmiş çelik hazırlayabiliyor. Şekli her ne olursa olsun milimetrik kesimler sayesinde ortaya muhteşem ürünler çıkarabiliyor. Hatta mutfak sektöründe ankastre ve küçük ev aletleri yapımında kesim paslanmaz çelik ürünleri oldukça sık kullanılıyor.

paslanmaz kesim 3
paslanmaz kesim 7
paslanmaz kesim 5

Demiri anlamlı kılan çizgi; PASLANMAZ ÇELİK

error: Karaca Paslanmaz içerikleri izinsiz kopyalanamaz !