Paslanmaz çelik sanayi, dünyada olduğu gibi Türkiye’de çok önemli bir yere sahiptir. Tüketici olarak kullandığımız bir çok alana girdi sağlamakta ve ürünlerin geliştirilmesinde bu sanayiden yararlanılmaktadır. Bu anlamda Karaca paslanmaz çelik, gerek deneyimi, gerek teknolojisi, gerekse müşteri memnuniyetiyle yıllardır faaliyet gösteren köklü bir kuruluştur. 1979 da demir çelik sektöründe faaliyet göstermeye başlayan firma, yılların verdiği birikimle 2006 yılında paslanmaz çelik sanayini de bünyesine katmıştır.

Karaca paslanmaz çelik neden farklı

İlk ve en önemlisi, daha kuruluşunun başında kendisine ilke olarak edindiği koşulsuz şartsız müşteri memnuniyeti düsturuyla hareket eden Karaca paslanmaz, kaliteli hizmet anlayışıyla, tüketici deneyimlerinizi en üst seviyede tutar.

Bir diğeri, Karaca, yıllardır sektörde edindiği birikimlerini, gelişen teknolojiyi de işin içine katarak geleceğe aktarır. Bu yüzden Karaca pazlanmaz her zaman müşterilerine yüksek teknolojili ürünler sunar.

Karaca Paslanmaz Çelik, geniş üretim ve dağıtım ağıyla, müşterilerine toptan ve perakende olarak çok hızlı bir erişim olanağı sunar. Hızlı termindir ve siparişinizi ayağınıza kadar getirip teslim eder.

Kuruluş, Ar-ge çalışmalarıyla sektördeki ihtiyaçları belirler ve müşterilerine yüksek tonaj ve zengin bir ürün yelpazesi sunar. Karaca paslanmaz, elektronikten beyaz eşyaya, mutfak ve yemek gereçlerinden inşaat sanayine kadar bir çok alanda dolayısı ile çeliğe dair ne varsa her türlü mamülün üretim ve teslimatını yapar. Ayrıca firma bir çok lojistik ve tedarik alanına yatırım yapmış olup, istenmiş olan ürünleri geniş ve yüksek makina parkuruyla çok hızlı bir şekilde üretir ve dağıtımını yapar.

Firma, verimliliğini ve potansiyelini destekleyecek, vizyonuna uygun ve ilkelerine sahip çıkacak etkin insan gücüyle müşterilerine, sipariş, satış ve satış sonrası destek aşamasında profesyonel bir deneyim sunar. Bugüne kadar sunduğu ürünlerle kalite konusunda kendini ispatlayan Karaca paslanmaz, müşterilerin ürünlerini en iyi fiyat garantisiyle aldıklarından emin olmak ister.

Karaca paslanmaz çelik, dünya ve Türkiye ölçeğinde, müşterisinin istekleri doğrultusunda teknolojik yeniliklere uygun ürün çeşidini genişleterek daima mükemmeliyeti hedeflemektedir. Kaliteli ürünleriyle karaca paslanmaz, her zaman en iyiler arasında yer almıştır.